www.sudzibas.lv Lux Express Slikts serviss

Lux Express - Slikts serviss

Braucu 12.03 7: 00 Daugavpils-Rīga. Ļoti rupjš vadītājs. Ir norādīts, ka viņš var sarunāties 4 valodās, viena no kurām ir krievu, neskatoties uz šo, principiāli atbildēja visiem latviski, pat ja cilvēki neko nesaprot-viņam bija vienalga.
Teica, ka viņa radiniece strādā armijā par medicīnisko darbinieku, un viņš labāk zin, ar kādu pusi jāvelk medicīnisko masku.
Kad cilvēks pateica, ka ar viņu ir vēl 3 cilvēki un parādīja 4 biļetes, vadītājs ielaida 3 cilvēkus, bet ceturtajām ar ļoti rupju toni pateica: "stop! Uz kurieni? ! ".
Es saprotu. Ka ir likums, kā jāvelc maskas, bet tas nedod vadītajam tiesības kliegt uz cilvēkiem, starp kuriem ir bērns un teikt, ka viņš izsauks policiju.
Pateicoties "tādiem" cilvēkiem, luxexpress zaudēs ļoti daudzus klientus, jo labāk drusku pārmaksāt, bet zināt, ka saņēmsi cieņu, nevis tādu attieksmi. Paldies par sabojāt

12.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Комментарии (1)

L Lux Express 23.03.2022

Cienījamāis klients!

Atvainojamies par nepatīkamo pieredze maršrutā Daugavpils - Rīga.

Jūsu sūdzība ir nodota atbilstošajam departamentam un ar autobusa vadītāju tiks veiktas pārrunas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы