www.sudzibas.lv Lux Express Slikta klientu apkalpošana

Lux Express - Slikta klientu apkalpošana

Nopirku biļeti Rīga-Liepāja. Sapratu, ka tuvāk iekāpšana telts ielā. Zvanu, pārceļu iekāpšanu. Laipna darbiniece Saka, ka samainīs un atsūtīs biļeti. Biļete neatnāca uz epastu. Domāju, ka tā jābūt. Dodos ar savu `biļeti uz pieturu, šoferis nelaiž sēdēt, jo nav derīga biļete. Nejauki komentāri man, zvans Lux Express; vienā sistēmā nerādās mana biļete, bet otrā rādās. Beidzot ļauj apsēsties un braukt. Zvanu arī es Lux Express. Saruna latviski, bet nepamet sajūta, ka persona domā svešvalodā. Neviens nav vainīgs, visi darījuši pareizi, tikai man bija jāierodas ar derīgu biļeti. Bet man to neatsūtīja. Neesmu Lux Express sistēmas eksperts, esmu vienkāršs pasažieris 1) kāpēc man, mainot iekāpšanas vietu, bija jāanulē visa biļete nevis vienkārši sistēmā jāsamaina iekāpšanas vieta 2) kāpēc man neatsūtīja biļeti. Pārdzīvojums piektdien bija nepatīkams un visa noskaņa samaitāta.

03.06.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Lux Express Support Ответ от представителя 04.06.2024

Labdien!

Paldies par Jūsu atsauksmi!
Mums ir ļoti žēl, ka Jums nācās saskarties ar šādu situāciju.
Diemžēl, sistēmas kļūmes dēļ, atjaunotā biļete nav tikusi nosūtīta uz Jūsu, pie iepriekšējās biļetes, norādīto epastu. Nākamreiz, ja situācija atkārtojas, iesakām uzreiz pārbaudīt vai atjaunotā biļete ir saņemta un ja nu būtu tāda nepieciešamībā, mēs biļeti varētu nosūtīt atkārtoti.

Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām un mēs darīsim visu iespējamo, lai uzlabotu sistemu un šādi pārpratumi vairs neatkārtots.

Ar cieņu,
Lux Express

Комментарии (1)

O oIo 03.06.2024

Kāpēc, Jūs pirms iegādāties biļeti , nepainteresējieties, kurā pieturā būs iekāpšana?
Kāpēj Jūs, kad Jums skaidrā latviešu valodā pateica, ka atsūtīs biļeti, taču to neatsūtīja, laicīgi nepainteresējāties, kāpēc tā?
Šoferis Jūsu vietā visu noskaidroja un Jūs tikāt apsēsties. Kur problēma? Kādēļ vēl tālāk bija jāmeklē kašķis?
Par pēdējo gan Jums pilnīga taisnība, Jūs neesat eksperts.
Nevienu citu izņemto sevi par sabojāto noskaņu nevarat vainot.
p.s. Ceru, ka neņemsiet ļaunā, ka kamēr šo rakstīju, atļāvos iedomāties vienu otru domu svešvalodā un fonā iet video svešvalodā?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы