www.sudzibas.lv Luminor Bank Konta slēgšana

Nordea Bank - Konta slēgšana

Banka bez paskaidrojumiem iesaldeja un sledza SIA kontu. Uzņēmums veica parskaitijumus uz Valsts kasi nodokļu maksājumos, kuri tā arī netika pārskaitīti valstij iepriekš minēto bankas darbību dēļ. Uzņēmums nodarbojās ar legālu uzņēmējdarbību.

Bad customer service- Nordea bank !

Z

Комментарии (3)

Pacco_al 07.08.2017

Netici šādiem "stāstiņiem". Un kur tad palika naudas līdzekļi pēc konta slēgšanas?

E Elina 23.10.2017

Saskāros tieši ar šo pašu situāciju jaunajā Liminor bankā. Biju DnB klients un pēc DnB un Nordea apvienošanās, bez brīdinājuma konts slēgts. Lai atgūtu izrakstu no bankas par bijušajiem darījumiem, 5euro. Lai atjaunotu kontu un kartes kontu, 15 eiro. Varianta cita nav, kā maksāt, jo ne nomaksāt valsts nodevu šobrīd, ne sagatavot atskaites, ne saņemt parāda maksājumu.

N Nikolajs Visockis 10.10.2018
Pazūd nauda

Regulāri Novelk Naudu...! Bieži ieejot internetbankā no rīta summa paliek mazaaka (piem. Vakar vakara bij 9,98 - šorīt jau -0,77 ) jā ķip novelk to ko kkad nebija novilkuši un tā ir ļoooti bieži!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы