www.sudzibas.lv Luminor Bank Slikts serviss

Luminor Bank - Slikts serviss

Atrodoties kaimiņvalstī - Baltkrievijā vispār nedarbojas luminor mājaslapa, kā arī nebija iespējas pieslēgties internetbankai. Izskatās, ka saviem klientiem uzliekat liegumus. Lielākajā daļā termināļu bankas karti nepieņem. Pieslēgties internetbankai-līdzēja tikai specializēto programmu izmantošana.

22.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (6)

Nav ko braukt uz teroristu valstīm.

T taisnigatiesa 23.02.2023

Mīkstais vasali klanies, tavs asv saimnieks nāk

M mego apmekletajs 23.02.2023

kapec jums liekas ka asv ir saimnieks?

@taisnigatiesa - man ir skaidrs, kam tu klanies.

S spotled 23.02.2023

Jo krievu mēdijos to teica :D

Luminor banka 28.02.2023

Sveicināti!

Paldies, ka dalāties ar savu pieredzi par Luminor pakalpojumiem.

Šobrīd saskaņā ar ģeopolitisko situāciju Luminor internetbanka un tīmekļa vietne var nebūt pieejama, ja fiziski atrodaties Krievijā vai Baltkrievijā.

Informējam, ka Luminor VISA karšu darbība nav apturēta, taču ir iespējams, ka pats maksājumu karšu uzņēmums VISA ierobežojis iespēju norēķināties šajā valstī.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un, ja Jums rodas vēl kādi jautājumi, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [slēpt]@luminorgroup.com vai zvanot pa tālruni +371 67171880.

Ar cieņu
Luminor

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы