LV RU
www.sudzibas.lv Luminor Bank Brīvdienās nesaņēmu naudu

Luminor Bank - Brīvdienās nesaņēmu naudu

Sestdien izlēmu iegādāties automašīnu, un pieteicos auto līzingam, kas tika akceptēts 5 minūšu laikā un nauda tika pārskaitīta uz manu luminor kontu ar zip maksājumu no citas bankas. Tajā pašā dienā ierodoties pie auto dīlera, ievēroju ka man nauda vēl nav ienākusi kontā, kā rezultātā nevarēju nopirkt automašīnu. Zvanot uz luminor, man paskaidroja ka nauda tikai ienākšot kontā pēc divām dienam pirmdien pusdienaslaikā. Takā es dzīvoju Liepājā un pērku auto Rīgā, man bij jāgaida liīdz pirmdienai. Bez šaubām viss sliktākā banka jebkad redzēta Latvijā un ārpus Latvijas robežām. Ar steigu slēgšu kontu šajā bankā un silti iesaku nevienam neatvērt kontu luminor. Man ir bijušas citas problēmas ar luminor bet tas lai paliek citam stāstam.

10.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Luminor Bank AS Latvijas filiāle Ответ от представителя 11.08.2020

Sveicināti!

Pateicamies par Jūsu atsauksmi.

Lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju un sniegt Jums atbildi, nosūtījām Jums privātu vēstuli sadaļā Ziņojumi ar lūgumu sniegt papildu informāciju.

Ar cieņu, Luminor

O

Комментарии (2)

к КУ 10.08.2020

Ļoti divaini: naudu parskaitā divu DARBADIENAS laikā!

T Taisnīgums99 10.08.2020

Luminor vai tad vispar ir zib maksajums?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы