LV RU

DNB Banka - Krāpšana

Šī banka ir jau kļuvusi klāji afēristiska. Pirms dažiem gadiem noslēdzu kredīta līgumu ārvalstu valūtā - ASV dolāros, konts un kredīta maksājumi arī dolāros. Pēkšņi ši "banka" pilnīgi likvidēja darbu ar skaidro naudu. Ir palikuši ta saucāmie "bankomāti", tajos var iemaksāt tikai papīra EUR. ASV dolārus teorētiski var iemaksāt, bet praktiski tie bankomāti ārvalstu valūtu nepieņem, izņemot kaut kādus nominālus, kurus pasaulē neviens nelieto!
Faktiski ir tiesisks pienākums maksāt kredītu bankai, bet banka naudas pieņemšanu aizliedz! Tas tiek darīts, lai cilvēki pirktu bezskaidro valūtu no bankas, maksājot pēc neizdevīgā kursa, kurš neatbilst tirgum.
Pats interesantākais ir tas, ka valūtas pieņemšanu tajos aparātos izslēdza apzināti, jo āgrāk šī iespēja pastāvēja. Apzinātā un bezkaunīga krāpšana!

G

Комментарии (3)

Z zilais valis 15.06.2017

Hmm, a no kurienes Jums rodas skaidra nauda USD? Turklāt tādos apjomos.

C critical thinker 15.06.2017

ASV vēstniecība dārzniekam naļikā maksā :)

Pacco_al 19.06.2017

Kredītu USD skopie ļaudis n-tos gadus atpakaļ ņēma deļ zemā LIBORa un uzskatīja, ka ir gudri ietuapījuši, jo EIRIBORs unRIGIBORs tanī laikā bija krietni augstāki.
Bet ne velti ir tāda paruna, ka skopais maksā divreiz. Un ja ienākumi, nav bezskaisdrā naudā USD, tad ņemt kredītu dolāros ir dumji un tuvredzīgi un nav ko te vainot banku.
Banka attīstās, tā kā viņa attīstās un izteities, par naudas nomināliem, kurus tāpat neviens nelieto ir stulbi. Kurus USD nominālus jūsuprāt neviens nelieto?
Vienīgā izeja ir beigt čakarēt pārtu un vienotas ar banku par kredīta līguma valūtas maiņu, jo patiesībā, jau lielākā daļa klientu, kuriem kredīti bija USD, tā jau ir izdarījuši, jo mēs jau labu laiku dzīvojam Eiro zonā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы