LV RU
www.sudzibas.lv Luminor Bank Klientu maldināšana

DNB Banka - Klientu maldināšana

Šobrīd daudzos interneta portālos DNB reklamējas ar rozā mājas fragmentu un tekstu - Sapnis par rozā māju? Manā izpratnē, tas nozīmē, ka banka pat pastiprināti uzsver, ka tieši pie viņiem var doties pēc kredīta arī mazliet atšķirīgiem mājokļiem. Nekā tamlīdzīga, kad atradu savu sapņu māju, tad tieši DNB atteica kredītu, jo ēka esot ar atšķirīgu arhitektūru, ieteica pameklēt citu māju. Tātad reklāma ir klaji maldinoša, tika patērēts tikai laiks un enerģija. Citām bankām nav iebildumu kreditēt to pašu īpašumu.

A

Комментарии (2)

L Lietotājs2017 12.08.2017

Tur ir reklāma par patēriņa kredītu - līdz ar to, Tu vari iegādātie sko vēlies - nevis HIPO kredīts - kur tiek izskatīts viss atšķirīgi :)

A ABCD23 12.08.2017

Tak vēl šodien tās reklāmas manāmas, tas ir DNB mājokļa kredīts. Iespējas tālu atpaliek no daudzsološās reklāmas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы