www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Sūtot preces no bestsecret nav iespējams izvēlēties preces piegādes uzņēmumu, un automātiski sūtījumi tiek piegādāti caur Itella. Itella veicot piegādi nedod ne kādu ziņu par piegādes laiku, datumu utml. automātiksi pie delivery tracking parādas failed to deliver. Kā es varu zināt kad un kas man piegādās, ja uzņēmums nesazinās par piegādes laiku un vietu. Iepriekšējā reizē bija tas pats, bet tad vismaz sekoja e-pasts, lai sazinos par piegādi. Tagad nekādas ziņas nav, uzzinu, ka piegāde ir bijusi caur uzņēmuma mājas lapu! Diemžēl, ja paku vairākas reizes neizdodas piegādāt, tad viņi šo paku nosūta atpakaļ sūtītājam. Tā vien izskatās, ka ir jāraksta uz best secret sūdzība, lai sadarbība nav caur itella. Jo šis kurjerserviss ir briesmīgs!

05.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Itella Support Ответ от представителя 08.10.2019

Labdien!

Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā [email protected], nosūtot pakas numuru, lai mēs varētu veikt analīzi notikušajai situācijai un atrisināt šo situāciju, vai arī sazinieties ar mums telefoniski 67815914.

Itella

L

Комментарии (4)

Ventilators 07.10.2019

Katru reizi raksti PTAC.. jo sūdzību netrūkst, JA risinājumu nebūs uzliks sodus.

V viecis 29.10.2020

Jūs noteikti kautko jauciet,Itellas kurjers piezvana 10 min pirms ierašanās,līdz tam ir pilnīga neziņa!

L Līga Bērziņa 28.10.2020

Jau vismaz 8 reizes esmu saņēmusi preces ar Itella starpniecību, un pavisam godīgi esmu ļoti pozitīvi noskaņota pret šo uzņēmumu. Katru reizi vismaz 1 stundu iepriekš saņēmu īsziņu ar precīzu laiku, kurjers bija precīzi laikā. Salīdzinājumā ar DHL, kas šodien tā arī neko nepiegādāja, kā bija solīts...

L Līga Bērziņa 29.10.2020

Nevajag mani apvainot. Es neko nejaucu. Piegāde tiek veikta uz Saulkrastiem. Tikko paskatījos visas īsziņas no kurjera, dažas pat ir 2 stundas iepriekš. Nekad mazāk par 1 stundu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы