www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Ļoti sliktas piegādes uzņēmums. Vienīgais veids kā saņemt preci ir sēdēt mājās visu dienu un gaidīt kad ieradīsies kurjers jo ierašanās laikus norādīt nevar. Pirmo reizi ieradās un atsauca piegādi, minot iemeslu ka mājas druvis ir ciet, bet tā nav jo viņām pat atslēgas nav. Stulbums.. Teicu lai sūta preci atpakaļ, un pārdevējs maina citu piegādes kompāniju.

Комментарии (1)

C CastorTroy 25.09.2017

Tieši tā, sēdēt mājās visu dienu un gaidīt!Vai tu domā, ka esi vienīgais sūtījuma saņēmējs? Tāpēc arī nevar saplānot piegāžu laikus, jo katram saņēmējam ir savas problēmas! Kurjers meklē adresi, pēc tam gaida pusstundu, to kurš " izgāja uz veikalu un būs pēc 5 min" . Pēc tam gaida to kurš sēž uz poda vai nedzird savu telefonu, kad viņam zvana utt. Pamēģini pats saplānot laikus, izbraukt kurjera maršrutu un pēc tam sapratīsi, ka tādiem čīkstētājiem jāsēž mājās un jāgaida savu sūtījumu, nevis tēlot pasaules nabu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы