www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

РешеноItella - Slikts serviss

Labdien! Pasūtījums nāk no Vācijas, nebrīdinot 26.05.2021 ne pa tālruni, ne citādi - tā rakstīts vismaz izsekošanas vietnē tā rakstīts, esot paka man uz mājām atvesta. Interesanti, kā viņi to vēlējās nodot, ja nezvanīja nekur? Vietnē rakstīts - neesot mājās? Kā to varēja konstatēt.
Tālāk - to izlasot, atradu Itela mājas lapu - un pārvirzīju uz skapi. Bet - atkal nekas neparādās - ne info izsekošanas vietnē, nekas. Mēģināju zvanīt - nē, tas, protams, nav iespējams - visu laiku aizņemts un Sola pārzvanīt. Jūs domājat, ka atzvanīja? Nē. Uzrakstīju e-pastu - tur atbildēšot vienas darba dienas laikā. Nu jau ir 01.06.2021, bet atbildes nekādas nav.

01.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Itella Support Ответ от представителя 01.06.2021

Cien., Viktorija!
Atvainojiet par negatīvo pieredzi. Sakarā ar liela daudzuma pieprasījumu apstrādi, zvanu apkalpošana diemžēl ir kavēta. Sazināsimies ar Jums, lai atrisinātu radušos situāciju.
Ar cieņu,
Itella Klientu atbalsta komanda

Жалоба успешно разрешена Iedzīvotājs.lv 02.06.2021

Paldies, sazinājās. Ceru, ka saņemšu savu paciņu pakomātā, kā solīja Jūsu pārstāvis.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы