LV RU
www.sudzibas.lv Itella Pilnīgs absurds, ne serviss!!!

Itella - Pilnīgs absurds, ne serviss!!!

Šī ir mana pirmā sliktā atsauksme! Regulāri sūtu pakas no Vācijas, visiem vāciešiem ērti strādāt ar dhl, uz lv atnāk pa pāris dienām, bet itellas kretīni nekad nevar laikā atgādāt sūtījumu! Rakstu, zvanu, regulāri, pa vairākām reizēm vienai pakai un nu jau ir pilnīgs absurds - jau mēnesi man netiek piegādāts sūtījums, pie sūtījuma izsekošanas mūžīgie attaisnojumi - ārējo faktoru dēļ nebija iespējama piegāde, bet ironiski, ka mana reģiona kurjers nekad pat nav bijis manā ciemā, lai atvestu sūtījumu uz adresi. Pēc iepriekšējiem sūtījumiem man arī bija jāskrien pakaļ 35 km, katru reizi uz citu vietu ogrē, jo kurjeram neesot laika! Kaaaa, pie velna, ja tas ir viņa darbs? Sēžu, lasu sūdzības un baidos, lai arī manas pakas netiek aizsūtītas atpakaļ, jo tagad gaidu veselas 4 un nav nekādas nevērtīgās! Un kad saņēmu pirms tam savus sūtījumus, tas arī kurjers ar kājām spārdīja pārējās pakas! Ko darīt, lai šis beidzas? !? ! Sūtīt visas atsauksmes uz Vācijas dhl'u? !?

06.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Itella Support Ответ от представителя 06.01.2021

Labdien! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, lūdzam Jūs sazināties ar mums uz e-pasta adresi pakas @itella.com un norādīt nepiegādātā sūtījuma numuru un Jūsu kontaktinformāciju, lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju.

Paldies,
Itella Klientu apkalpošanas komanda

Комментарии (1)

K Klinta Laura Vilcāne 29.01.2021

Kopš Itella nomainīja mana rajona kurjeru, viss ir uzlabojies! Paciņas saņemu 7-10 dienu laikā kopš izsūtīšanas. Beidzot arī paciņas pieved man pie durvīm un nekur nav jāskrien pakaļ kurjeram! Paldies, tā turpināt! :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы