www.sudzibas.lv Itella Vispār nekāda servisa

Itella Logistics SIA - Vispār nekāda servisa

Nevis slikts serviss, bet pilnīga servisa neesamība. Jau ne pirmo reizi nepiegādā paku. Problēmas visu laiku vienādas, kā aprakstīts citās sūdzībās. Vakar buss piebrauc pie mājas, nemēģina pat piezvanīt pie vārtiem vai uz telefonu, iemet lapiņu un aizmauc prom. Kas viņiem jāskrien ar kājām pakaļ, vai ko? ! Operatore saka, ka nosūtītājs neesot norādījis kontakttālruni saņēmējam. Es gan apšaubu, ka tā varētu būt. Protams, tagad ir sarunāta piegāde uz darba vietu, bet nu arī cerība maza, jo diez vai kurjeram izdosies atrast īsto adresi. Tāds iespaids, ka tur visiem viss ir po un viņi ar busiem vienkārši vizinās ar visām pakām pa visu Latviju!

Ответ от Itella Support Ответ от представителя 20.06.2019

Labdien,

Mūsu uzņēmuma vārdā vēlamies izteikt Jums patiesu atvainošanos par sagādātajām neērtībām un lūdzam atsūtīt nepiegādātā sūtījuma numuru, kā arī Jūsu kontaktinformāciju uz e-pasta adresi [email protected]
Veiksim operatīvu situācijas pārbaudi, lai noskaidrotu neveiksmīgās pirmās piegādes iemeslus un nodrošinātu atkārtotu sūtījuma piegādi Jūsu darba vietā.

Paldies,
Ar cieņu,
Itella klientu apkalpošanas nodaļa

L

Комментарии (1)

E Edmunds Gross 20.11.2019

Ļoti bieži sūtītāji neuzrāda numurus un pakām, tāpat kā bieži uzrāda savus numurus, es pats strādāju par kurjeru DHL UK un zinu ko saku..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы