www.sudzibas.lv IKEA Virtuves plānošana, slikts serviss

IKEA - Virtuves plānošana, slikts serviss

Sūdzība: https://ej.Uz/ikea_virtuve

pieredze ar Ikea virtuves servisu
„jaunas virtuves iekārtas plānošana vai esošās iekārtas uzlabošana sākumā var šķist laikietilpīgs un sarežģīts process. Taču tam tā nebūtu jābūt. ” – ir sacīts ikea mājas lapā, bet realitātē uzņēmums pie šī pašizsludinātā saukļa nepieturas un neizskatās, ka arī gribētu pieturēties. Bet par visu no sākuma...
Beidzot pa ilgiem laikiem bijām tikuši galā ar virtuves remontu un, ņemot vērā mazo virtuves platību un nestandarta izmērus, uzticējām savu virtuvi uzņēmumam ikea, kas piedāvāja pilnu virtuves iekārtas servisu – sākot no mērīšanas līdz tās montāžai.
Sazinājāmies ar ikea, lai noskaidrotu visu nepieciešamo informāciju un kā viss process notiksies. Vispirms pieteicāmies mērīšanas pakalpojumam. Atbrauca ikea mērīšanas partnera darbinieks un visu samērīja un pēc laika atsūtīja plānu ar visiem mērījumiem, kas pēc acu uzmetiena likās pareizs. Mērīšana notika vēl pirms remonta veikšanas, lai remonta laikā jau ikea varētu sākt plānot piedāvājumu.
Kādu laiku gaidījām ikea piedāvāto versiju, jo sākumā viņi izteicās, ka pēc mērījumu saņemšanas tiks izveidots piedāvājums un atsūtīts mums. Pēc apmēram 2 nedēļu klusuma sazinājāmies, lai saprastu, kāpēc nav nekādas informācijas un tad tika pateikts, ka patiesībā ir 3 tālākie varianti – saplānojam paši viņu virtuves programmā (ko paši dēvē par vieglu un ātru procesu, bet patiesībā bez priekšzināšanām tas nav elementārs process) , plānošana platformā zoom ar viņu konsultantu vai plānošana uz vietas veikalā. Protams, izvēlējāmies loģisko variantu doties uz veikalu, lai darbinieks saplāno.
Veikalā uzreiz devāmies uz virtuves plānošanas nodaļu un vērsāmies pie darbinieka ar mūsu virtuves plānošanu, kurš norādīja uz datoriem, kur paši varam plānot... Protams, ne jau tāpēc bijām ieradušies un uzstājām, lai mums saplāno. Pēc darbinieka nopūtas sekoja teksts, ka viņš ir aizņemts un kad atbrīvosies kāds, tad pienāks pie mums. Gaidīšanas laiks jau bija izvērties 40-50 minūtēs, ar citiem klientiem, kuri tik pat lielā nesaprašanā sēdēja, jau sākām pat jokoties par šo servisu, kur neviens neko nesaprot, līdz mana pacietība bija beigusies un devos pie tuvākās pārdevējas jautāt, kas par lietu. Saņēmām atbildi, ka viss notiek Rindas kārtībā, paņemot numuriņu... Numuriņu? Tiešām pirmais darbinieks to nevarēja pateikt?
Pēc vēl apmēram 40 minūtēm tas pats pirmais darbinieks bija gatavs mūs apkalpot ar jautājumu, ko vēlamies. Vēlreiz nācās paskaidrot, ka vajag saplānot virtuvi. Pēc garas nopūtas piesēdās pie programmas, bija šokēts, ka kaut kāda veca programma, ko viņi nelieto vairs (interesanti, ka viņi nepārzin sava veikala programmatūru) , un devās meklēt datoru ar īsto programmu. Pa ceļam konsultējot citus klientus...
Ievadījis programmā mērus un veicis plāna daļēju uzmetumu, darbinieks neatvadījies aizgāja un viņa vietā stājās cita darbiniece, kura pārņēma procesu. Vispirms paskaidroja, ka tam puisim beidzās darba laiks un tad uzvaicāja – ko vēlamies? Jāteic, ka vēlmes jau tajā mirklī bija izkliegties, apgāzt kādu skapi vai tml. , bet pēc tik Ilgas un garas vakara ņemšanās nolēmām vēl nepadoties un Dāma mums visu saplānoja ar piebildi, ka, cerams, netaisāmies pasūtīt šodien, jo viņa neprot apstrādāt pasūtījumu. Jāsaka, ka šī Dāma vismaz bija godīga un pretimnākoša.
Pabeiguši remontu, devāmies atkārtoti uz Ikea, lai pārskata vēlreiz visu, vai viss ir pareizi. Jāsaka, ka projekts tika uzplānots pa jaunam no nulles ar dažiem minimāliem labojumiem. Tika vēl saplānoti visi rokturīši, iekārtas, maisītājs utt. Summa uzauga par aptuveni 500eur, bet nu likās loģiskas izmaksas, kurām klāt vēl nāca montāžas izmaksas. Veicām pasūtījumu un visu apmaksājām. Tikām brīdināti, ka montāžas laikā var rasties arī neparedzētās papildizmaksas, kas ir visai loģiski. Nākamajā dienā pasūtījums jau bija pie mums un gaidījām meistarus.
Likās, ka 2 dienu darbiņš un varēsim jau cept un šmorēt jaunajā virtuvē, bet ikea parūpējās, lai tas tā nenotiktu...
Pirmais, kas tika konstatēts, ka mērījumos nav iekļauta vienas sienas santehnika. Lai arī remonta laikā to nomainījām pret jaunu, tomēr kā tā tur bija pirms, tā arī tā palika pēc remonta bez lielām izmaiņām novietojuma ziņā. Tika pieņemts lēmums mazliet pamainīt santehnikas novietojumu (papildizmaksas par materiālu un darbu) . Pēc tam tika konstatēts, ka tās izmaiņas tāpat neatrisina situāciju, un tika pieņemts lēmums mazliet samazināt pašu virtuves iekārtu (papildizmaksas) . Par visu informējām ikea, kuri atbildēja ar standarta frāzi – informācija nodota attiecīgajai nodaļai.
Nākamais, ko konstatējām, ka trūkst svarīga plāksne, kas notur virsmu. Izrādās, ka tā vispār neeksistē pašā plānā. Un arī viena skapīša durvis iztrūka. Informējām ikea, saņēmām atbildi no sērijas - informācija nodota attiecīgajai nodaļai. Rezultātā aizbraucām un nopirkām plāksni, jo likās tā būs ātrāk kā sagaidīt atbildi. Nekļūdījāmies. Daudz vēlāk atnāca ziņa, ka durtiņas nav noliktavā, piegādās vēlāk.
Nepagāja ilgs laiks, kad meistari sauc un stāsta, ka mums ir 2 vienādas virsmas atsūtītas (bija jābūt vienai mazajai un vienai lielajai virsmai) , viņi nebija pārsteigti, jo tas jau esot trešais gadījums viņu pieredzē. Un bonuss visam bija, ka otrajā plānošanas reizē bija pazudis gāzes boileris no plānojuma, rezultātā pa virsu uzplānots skapītis. Sapratām, ka jēdzīgākais ir pārvietot boileri, protams, tās ir papildus izmaksas. Nodevām visu informāciju ikea, kuri atbildēja atkal ar iecienīto frāzi – informācija nodota attiecīgajai nodaļai.
Montāža apstājās uz apmēram 2 nedēļām. Uz vairākiem zvaniem ikea atbild, ka visu plāno un izskata, bet nekādus risinājumus nedod. Tad ikea deva ziņu, ka ir gatavi pārplānot visu. Tā kā daļa iekārtas jau bija uzlikta un mēs bijām vīlušies jau 3 darbinieku plānošanas prasmēs, tad tas nelikās piemērots risinājums. Bijām paši atraduši risinājumu un veikuši nepieciešamās izmaiņas, lai iekārtu pabeigtu uzstādīt un tagad bija tikai jautājums par to, vai ikea segs visas šīs papildizmaksas. Ar atbildi ikea nesteidzās. Par montāžas papildizmaksām, kas radušās ikea dēļ, meistariem atteicāmies maksāt, ko meistari saprotoši saprata un sastādīja mums rēķinu tikai par loģiskajām papildizmaksām. Līdz rezultātam palika uzstādīt tikai izlietni un dažas detaļas.
Kad meistari kārtējo reizi izteicās, ka ir problēma... Jo nav paša maisītāja, tad mums vairs nebija nekādu pārsteiguma sajūtu, jo mēs jau paspējām iepazīt ikea darba stilu. Jāpiebilst arī, ka vienam no plauktiņiem pietrūka paši plauktiņi un durtiņām rokturis, bet vairs jau nebija spēka cīnīties...
No ikea joprojām saņēmām tikai ziņu, ka atbildīgā nodaļa ir saņēmusi informāciju. Daudz vēlāk saņēmām ziņu, ka gāzes boilera pārvietošanas izmaksas viņi mums atmaksās.
Jāsaka paldies meistariem, kas varonīgi darbu paveica un rezultāts mums patīk. Pat arī bez tā skapīša rokturīša...
Darba process bija ļoti laikietilpīgs, daudz dārgāks kā ieplānots, pašiem jāiegulda daudz darba, enerģijas un līdzekļi, ikea pieļauj daudz kļūdu un ļoti vilcinās ar to labošanu. Piegādes servisā viņiem ir problēmas, komunikācijas servisā viņiem ir problēmas un arī pats plānošanas process ļauj vēlēties vairāk.
Nobeigumā vēlamies nodot viņu pašu ziņu, kurā pašiem derētu ieklausīties:
„jaunas virtuves iekārtas plānošana vai esošās iekārtas uzlabošana sākumā var šķist laikietilpīgs un sarežģīts process. Taču tam tā nebūtu jābūt. ”

09.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

09.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 12.09.2022

Sveicināti!
Kā tika minēts mūsu savstarpējā sarakstē – atvainojamies, ka Jums bija jāpiedzīvo šāda pieredze un situācija.
Joprojām augam un mācāmies, kā arī cenšamies pilnveidot gan savus piedāvātos servisus, gan arī saziņu un komunikāciju.
Atkārtoti atvainojamies par radušos situāciju!
Patiesā cieņā – IKEA klientu apkalpošanas serviss.

A

Комментарии (1)

P PatiesiibasMeka 09.09.2022

Nu nez, ne programma ir sarežģīta, ne pašam saskrūvēt. 4*3m virtuve visu darot pašam no pirmā zīmējuma līdz cepšanai un šmorēšanai aizņēma knapi nedēļu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы