www.sudzibas.lv IKEA Solīt sola, bet nedeva...

РешеноIKEA - Solīt sola, bet nedeva...

Augusta beigās iegādājos virtuves skapīšus, pie pirkuma noformēšanas izrādījās, ka nav visas nepieciešamās skapīšu durvis. Pārdevēja solija, ka 09. Septembrī tās tikšot atvestas un ierakstīja mani gaidītāju sarakstā. 10. Septembra rītā mājas lapā durvis ir, nespēdama sagaidīt solīto zvanu, devos uz veikalu, kur izrādījās, ka durvis atkal nav, pārdevēja solija, ka būšot 20. Septembrī. Zvanu nesagaidījusi, aizbraucu, durvis nav, atkal solija 25. Septembrī būšot un es esot pirmā rindā...
Šodien 26. Septembrī, no rīta jūsu mājas lapā skatos, durvis beidzot atkal ir pārdošanā.. , gaidu zvanu. Atkal nespēdama sagaidīt ziņu no jums, pusdienas laikā skatos, durvis atkal nav pārdošanā, zvanu uz jūsu veikalu, kur puisis man saka, ka durvis neesot, būšot kautkad nākamnedēļ. Bet no rīta bija pārdošanā, kur palika?
Bezgalīgais stāsts, bet man mājās ir skapīši bez durvīm un jūsu veikals sāk reāli kaitināt!

26.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 27.09.2019

Labdien!

Paldies par sniegto informāciju. Lūdzam mūs atvainot par radušos situāciju un ticam, ka spēsim to atrisināt Jums labvēlīgā veidā.

Lūdzu, atsūtiet savu kontaktinformāciju uz [email protected], norādot arī trūkstošās preces kodu (8 ciparu skaitlis) un sazināsimies par risinājumu.

Vēlot jauku dienu!
Ar cieņu,
IKEA Latvija komanda

Жалоба успешно разрешена agacis662 02.10.2019

Ikea pārstāvis ar mani sazinājās un trūkstošās skapīša durvis man tika piegādātas bez maksas. Patīkami!

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы