www.sudzibas.lv IKEA Tyssedal gulta

IKEA - Tyssedal gulta

Iegādājamies Ikea Tyssedal Gultu 160x200 cm. Gulta tika montēta saskaņā ar instrukciju. Aizdomas par konstrukcijas kvalitāti radīja mazas sīkas skrūvītes, ar ko sastiprinās šķērsbalsti. Savukārt redeles nekur nestiprinās, bet aizkabinās aiz skrūvītēm kā redzams attēlā. Rezultātā - ieliekot matraci un iegulstoties gultā, redeles izslīd un matracis krīt cauri. Šeit viennozīmīgi ir konstrukcijas nepilnības. Lai gan par tādu cenu neko vairāk nevar gribēt. Zemāk foto, kur var aplūkot, kā Ikea konstruktori paredz balstīt lielu, smagu matraci un divus pieaugušus cilvēkus.

20.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 20.08.2020

Labdien!
Atvainojamies par tik novēlotu atbildi. Paldies par situācijas aprakstu. Saņēmām atbildi no Preču atjaunošanas nodaļas speciālistiem, ka sekojot montāžas instrukcijas norādījumiem par redeļu ievietošanu – tās tiek nofiksētas rāmja stūros un uz vidussijas. Redelēm jāatrodas vienai pret otru nevis pamīšus, lai nav iespēja izslīdēt.
Labprāt palīdzēsim ar padomu montāžai un nepieciešamo detaļu maiņu, tāpēc aicinām ar mums sazināties rakstot uz [email protected]
Ar cieņu,
IKEA Latvija komanda

A

Комментарии (3)

L Lailailai 20.06.2020

Nav saprotams, ko var vēlēties no plaša patēriņa preču veikala Ikea. Ja nepieciešams gulta, to tomēr pasūta specializētos veikalos, no ĪSTA koka, tāpat arī matrači. Tas tomēr pirkums daudziem gadiem. Pērkot Ikea uz kvalitāti nav jācer. Jācer, ka vienu-divas vasaras sezonu “dāčā” gulta no kalpos.

M Mego izmeklētājs 20.06.2020

Un vel ,noteikti ikea ir maziem burtiem ierakstijusi max svaru cik drikst gulēt šajā gultā

M Mego izmeklētājs 20.06.2020

P.s. redeles perkamas atseviški iespējams nav īstais izmērs?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы