LV RU
www.sudzibas.lv IKEA Slikts serviss

Ikea - Slikts serviss

Šodien ierodoties Ikea, lai pirktos vēlējos savus bērnus atstāt bērnu laukumā. Kad atnācu pie letes sieviete kura apkalpo aizgāja prom no savas darba zonas, tādējādi neviwna cilvēka nebija. Man blakus bija sieviete pēc, kura bērniņa darbinieks bija aizgājis. Lai nekavētu rindu es atļāvos pats paņemt aizpildāmo anketu un aizpildīt to. Kad šī darbiniece atgriezās, viņa man izrāva lapu no rokām un uzbļāva par to ka es par daudz atlaujoties. Slikts serviss, bērnus uz šejieni vairs nevedīšu.

11.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 28.05.2019

Labdien!

Pateicamies par atsauksmes iesniegšanu un esam patiesi noraizējušies par pieredzēto.
Ar darbiniekiem situāciju izrunājām, atgādinājām par apkalpošanas standartiem, kādus mēs tos saskatām, jo vēlamies sniegt nevainojamu pieredzi gan lieliem, gan maziem veikala apmeklētājiem. Ceram, ka pie mums atnāksiet vēl un arī dosiet rotaļu laukumam iespēju parādīt, ka pie mums ir lieliskas laika pavadīšanas iespējas.

Vēlam patīkamu dienu!

Ar cieņu
IKEA Latvija komanda

Комментарии (1)

O OstapsBenders 12.05.2019

Nav ko vilkt savus knauzerus uz lielveikaliem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы