www.sudzibas.lv IKEA Slikts serviss

IKEA - Slikts serviss

Vakar vakarā braucu pirkt bērnam barošanas krēsliņu (piebildīšu, ka šāda iespēja aizbraukt ir reizi trijos mēnešos) . Uz vietas ir pieejami ļoti daudz krēsliņi, kājas un pārvalki, taču beigušās krēsliņu paplātes. Eju pie pārdevēja un prasu vai nav vēl noliktavā un nepabeigusi jautājumu pārdevējs atbild “nē, tās visas jau sen izpirktas, pērk 2x vairāk kā krēsliņus”. Ok, prasu vai nevar dabūt kādu paplāti no paraugiem (jo tādi pa visu veikalu ir kādi 6) un izskaidroju situāciju. “nē, paraugus mēs nepārdodam, varat sekot mājas lapā līdzi, kad produkts atkal būs pieejams”. Labi, paņemu visas pārējās detaļas un eju uz kasi, un, re kā, kasē sieviete pērk klubkrēslu, kas bijis izstādīts kā paraugs. Vakars sabojāts, bērnam dāvana arī tikai pa pusei un intereses pēc ieeju mājas lapā, tur, protams, rakstīts, ka prece ir pieejama. Kā tad lai zina, ka nākamreiz atkal neaizbraucu par velti?

10.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 29.05.2019

Labdien!

Paldies par laiku, ko veltījāt situācijas aprakstam. Gadījumos, ja kāda prece kļuvusi pieprasītāka un to izpērk ātrāk, mēs cenšamies reaģēt cik ātri iespējams, lai šādas situācijas, kad prece nav pieejama plauktos, būtu pēc iespējas retāk. Ierasti parauga preces nav pieejamas pārdošanā. Krēsls, kuru pieminat, iespējams, tika paņemts nocenoto preču nodaļas, kur nereti nonāk preces no ekspozīciju zāles vai gadījumos, ja tā iepakojums ir bijis bojāts.
Preču pieejamību var pārbaudīt mājaslapā un šobrīd tās ir veikalā:
https://www.ikea.lv/lv/products/edamistaba/edamistabas-sedmebeles/augstie-kresli/antilop-augsta-kresla-paplate-balta-krasa-art-40076093
https://www.ikea.lv/lv/products/edamistaba/edamistabas-sedmebeles/augstie-kresli/langur-augsta-kresla-paplate-balta-krasa-art-70330813

Vēlam patīkamu dienu un ceram, ka vēlamā prece atradīs ceļu uz Jūsu mājām.

Ar cieņu
IKEA Latvija komanda

M

Комментарии (2)

O OstapsBenders 10.05.2019

Nocenotajās precēs, šad un tad, var nopirkt vecus paraugus un preci ar vizuālu defektu. Pārdevējs laikam nerubīja pateikt. Esmu pircies IKEA vairākas reizes. Neteiktu, ka esmu baigā starā, bet ir ciešami.

M Madara20 10.05.2019

Jā, to es zinu, bet tam krēslam, ko pirka sieviete bija tā caurspīdīgā kabatiņa ar cenu, tā kā tas bija no ekspozīcijas. (tiem nocenotajiem tādas nav)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы