www.sudzibas.lv IKEA Slikts serviss

IKEA - Slikts serviss

Pasūtījām Ikea interjera dizainu istabai. Sākās jau ar to, ka tika kavēti izpildes termiņi, bijām saprotoši un gaidījām, lai gan par pakalpojumu bija jāveic 100 % avansa apmaksa. Piedāvātais dizains patika, pasūtījām mēbeles, apmaksājām rēķinu un tad izrādījās, ka daļa no precēm nav pieejamas un nav zināms, kad tās būs iespējams iegādāties, kā arī aizkaru garums, kas tika iegādāts pēc interjera dizainera ieteikuma ir uz pusi garāks kā loga garums, lai gan e pastā tika nosūtīti prasītā informācija...

09.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 13.04.2022

Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju. Ir veiktas pārrunas ar darbiniekiem, par precīzāku komunikāciju gan par preču pieejamību, gan par servisa pakalpojumiem, kuru mēs varam nodrošināt un kādus tomēr nē - attiecīgi aizkaru šūšanas pakalpojums nav pieejams.
Vēlreiz atvainojamies un paužam nožēlu par pieredzēto, kas noteikti varēja izpalikt.

Ar cieņu,
IKEA Latvija komanda

Комментарии (1)

M mr.bebrs 24.05.2022

Kuru interesē Ikea atvainošanās?!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы