www.sudzibas.lv IKEA Slikts serviss

IKEA - Slikts serviss

Iegādājos virtuves skapīša rāmi, plauktus un durvis. Tas, kurš ir iepircies Ikea zina, ka virtuves mēbelēm izraksta rēķinu. Rēķinu izrakstīja gan, bet durvju eņģes tur nebija. Tad man rodas jautājums: priekš kam ir domātas durvis, ja nav eņģu? Un priekš kam ir domāts konsultants, kurš nemāk izrakstīt rēķinu? Tad ieteikums visiem, kuri vēl domā iepirkties šajā veikalā: ejot ārā attaisīt vaļā visas kastes un noskaidrot, vai tur ir visas vajadzīgās skrūvītes, leņķīši, eņģītes utt. , jo aizbraucot mājās, jūs var sagaidīt nepatīkams pārsteigums.

01.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 04.04.2022

Sveicināti,
Atvainojamies par veikalā piedzīvoto.
Ja precei trūkst detaļas, vai nav pilna komplektācija, lūdzam sazināties ar IKEA klientu servisu pa tālr.nr.63301000 vai [email protected], lai varētu rast risinājumu.
Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju!
Ar cieņu, IKEA klientu serviss.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы