www.sudzibas.lv IKEA Slikta klienta apkalpošana

IKEA - Slikta klienta apkalpošana

Labdien iegāju ikea lai nopirktu kautko ēdamu. Piegāju pie bistro pasutiju,2 hodogus un gaļās bumbiņas, kad biju saņēmis savu pasūtījumu, vaicāju vai nevar dabūt savu čeku. Uz ko man atbildēja ka čeks uzreiz ir jāņem, tas jau nekas ka čeks bija izmests miskaste. Uz ko man atbildēja ka viņai nesot jādod čeks bet, pašiem jāņem ja laicīgi nepaņem paši vainīgi. Kasiera vārds bija Sabīne. Lai iemācas jauni cilvēki strādāt. Šitāda attieksme pret cilvēkiem nav pieņemama. Aizgāju prom ar sliktu garīgo, un negribas vairs atgriezties. Kur ir darbinieku attieksme pret klientiem. Ļoti agresīvs.

18.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 19.10.2021

Labdien!

Paldies par situācijas aprakstu un atvainojamies par veikalā piedzīvoto.
Atspoguļoto situāciju izrunājām ar minēto darbinieku.
No viņa paskaidrotā, viņš nekādā veidā nebija vēlējies kādu aizskart, apvainot kā arī izrādīt nelaipnību un lūdz nodot atvainošanos viņa vārdā, ja tas tā ir izskatījies.
Vēlreiz uzsvērām cik svarīga ir labvēlīga un ilgstoša attiecību veidošana ar klientiem un apkalpošanas līmeņa nodrošināšana.

Mēs vēl augam un mācāmies līdz ar Jums!
Atkārtoti lūdzam mūs atvainot un ceram, ka turpmāk spēsim nodrošināt atšķirīgi labāku apkalpošanu

Ar cieņu
IKEA Latvija komanda

S

Комментарии (5)

Good Intentions 18.10.2021

Būtībā samaksā un paņem čeku nevis gaidi, kad uztaisīs un pēctam prasi čeku.

MURAKAMI 18.10.2021

Un čeku gribēji reģistrēt čeku loterijā kuro organizē valsts? :D

MURAKAMI 18.10.2021

Loterija čekiem no 5. eiro.
Diezvai 2 hoti un gaļas maksā piecīti. xD
Tukšs troksnis.

D Džigits2021 18.10.2021

Ar čekiem uzmanīgi - sapratu bisfenolsA esot iekšā, ir atsevišķi uzņēmumi, kas dod bezbisfenola čekus, tāds viegli atpazīstams

I IRKOTEIKT1 18.10.2021

Tad varbūt uzreiz pēc samaksāšanas paņemt čeku vajag, nevis otrā rindas galā atcerēties, ja es būtu pārdevējas vietā Jūs aizietu ar daudz sliktāku garastāvokli.
Isumā pati vainīga...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы