LV RU
www.sudzibas.lv IKEA Sirsnīga pateicība!!!

IKEA - Sirsnīga pateicība!!!

Šodien no rīta bijām uz jūsu restorāna rīkoto svētdienu branču "7eur un ēd cik vēlies! ". Doma jau zviedriem nebūt nav slikta, vienīgi mūsu platuma un garuma grādos varbūt tomēr būtu jāatsakās no tādu "ekskluzīvu delikatešu" pasniegšanas kā mazsālītais lasis un mazās garnelītes, jo dažiem brančotājiem vispār pilnībā atslēdzās bremzes un visi tie jūras produkti tika sakrāmēti divu, trīs, varbūt pat viena brančotāja šķīvjos, bet no otras puses kāda velna pēc tā nedarīt, ja branča lozungs ir tieši šāds, un mājās šis viss par tikai 7eur iegādātais un varbūt 70eur vērtais tiek savietots burciņās pārkaisīts vēl ar sālīti, pipariņiem un sīpoliņiem lai gaidītu lepnu pasniegšanu uz tuvojošos ziemīšu cienastu galda... Tākā mūsu sajūtas bija divējādas... Bet tagad pie galvenā, jo šī nebūt nav sūdzība, bet gan sirsnīga pateicība jūsu darbiniecei, kas pildīja tādus kā branča dispečeres pienākumus, un varbūt arī kādai virtuves darbiniecei, kura tomēr savos "apcirkņos" spēja atrast arī mums nedaudz šo "delikatešu"... Sirsnīgs paldies jums, bijām tik aizkustināti, ka saviļņojumā neradām īstos vārdus kā pateikties! Mēs noteikti nāksim vēl uz šīgada atlikušajiem jūsu svētdienu brančiem, vienīgi godavārds mums gan rokas necelsies krāmēt savos šķīvjos jūras delikatešu filozofu torņus!
: - d

10.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 14.11.2019

Labdien!

Patīkami dzirdēt jaukus vārdus un redzēt, ka darbs ir novērtēts. Noteikti dalīsimies ar kolēģiem. Vēlam arī turpmāk skaistus iepirkšanās brīžus!

Ar cieņu,
IKEA Latvija komanda

P

Комментарии (3)

N Noboby 10.11.2019

Es tad nesaprotu, kāpēc Tu raksti sūdzību portālā to kas nav sūdzība? Vai arī Tu vienkārši juties ļoti pievilts ka kāds paspēja pirms Tevis dabūt jūras veltes? Tāda ir Latvija un latvieši ņem kamēr dod. Esam kā suņi kuri nezin kad pārstāt rīt un kodīs arī barotāja rokā

P pagpag 10.11.2019

Pirmais "zaļais" Tev no manis par pēdējiem diviem teikumiem Tavā komentā! Ūps, bet vai ir tāds portāls pateicibas.lv? Neiedomājos pameklēt... ;-)

P pagpag 11.11.2019

Ou, sveiks Tītariņ, sirsnīgs paldies par skaidrojumu, mēs ar sievu jau domājām kur Tavs koments kavējās, jāatzīstas ka apzināti liku šeit šo pateicību, jo piegriezušās tās mūžīgās sūdzības, šķiet esmu arī agrāk te redzējis pateicības, nevienam dupsi nelaizām arī Tev šobrīd ne, svarīga ir jebkura darbinieka attieksme pret pie viņiem atnākušiem klientiem, ir viņiem tur tāda vecākā darbiniece, kura kādu iepriekšējo reiz no muguras uzkliedza darbiniecei kura gribēja pēc mana lūguma man uzlikt lieku puskaroti zirnīšu manā porcijā, vakar viņa tur arī grozījās, paldies Dievam bij notinusies kad lūdzu pameklēt mums arī kādu lasīti, tanī pat laikā cik zirņi paliek zem galdiem vai tiek atstāti uz šķīvjiem, vakar arī viens meitas tēvs atvasei redzot stumj uz trauku mazgātavu šķīvi ar neskartu no branča pagrābtu vēršaci, nu viņiem ģimenē tā pieņemts, bet es no bērnības neciešu ēdiena izšķērdētājus, jebšu arī kādā no iepriekšējām dzīvēm esmu pabijis kādā karā aplenktas pilsētas blokādē... :-(

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы