LV RU
www.sudzibas.lv IKEA Preces iekraušana /izkraušana

Ikea - Preces iekraušana /izkraušana

Iepērkoties ikea nav padomāts īsti par preces iekraušanu no ratiem uz transportu kas to pārvadā. Izejot no veikala ar ratiem pie ikea veikalā ir tikai mazs placītis kas paredzēts lai izkraut prece no ratiem un pārlikt to savā auto. Šis mazais placītis ir aprobežots ar betona stabiem lai pircēji nebrauktu tālāk ar ratiem! Taču man, kā sievietei bija lielas grūtības smagu iepakojumu celt un nest līdz auto, pat tad, ja mana mašīna bija noparkota tieši pie šī plača kur ir iekraušana. Šie stabi neļāva piebraukt ratiem pie pašām auto durvīm lai preci var uzreiz ielikt! Tā nav nevienā man zināmā veikalā.
Tās ir ļoti lielas neērtības jūsu klientiem. Jo, ja klientam ir pilni rati ar iepirkumiem un viņš nedrīkst ar ratiem aizbraukt līdz savam auto, un ja iekraušanas placis jums nav tik liels lai tur visi noparkotu savu auto, tad ko cilvēkam darīt?
Tad noorganizējat lūdzu kādu, kas var palīdzēt visu aiznest!

11.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 28.05.2019

Labdien!

Paldies par pausto viedokli! Preču iekraušanas zona ir izveidota galvenokārt drošības apsvērumu dēļ. Preču daudzums un arī apmērs ratos var būt ievērojams, ierobežojot manevrēšanas iespējas un tādējādi var radīt riskus savai un citu drošībai stāvlaukumā. Vēl šī zona atrodas daļēji zem jumta, tā iekraušanas procesā saglabājot klientu pirkumus sausus nelabvēlīgos laikapstākļos. Turklāt šajā zonā strādā darbinieks, kas rūpējas par iepirkumu ratiem, un kuram šādās situācijās var droši palūgt palīdzību lielāku mantu iekraušanai automašīnā.

Ceram, ka nākamais veikala apmeklējums būs pozitīvāks!

Ar cieņu
IKEA Latvija komanda

P

Комментарии (6)

O OstapsBenders 11.05.2019

Paņem kādu veci līdzi, lai palīdz iecelt.
Ikea ir mēbeļu rimčiks - rimčikā tev neviens neko nenesīs līdz mašīnai un necels tev bagūzī.
Latvijā viss slikti atkal.

Kolta 11.05.2019

"Taču man, kā sievietei bija lielas grūtības smagu iepakojumu celt un nest līdz auto"
Un kā no mašīnas smago preci nogadāsiet mājās?

J Jānis Adijāns 12.05.2019

Sūdzība pilnīgi vietā. Ir jāļauj aizstumt ratus ar pirkumiem līdz auto.

O OstapsBenders 12.05.2019

Pilnībā atbalstu. Es uzskatu, ka dzīve ir garlaicīga bez avārijām lielveikalu auto stāvlaukumos.
Ļoti gribētu redzēt, kā kāds iemetas tajos ratos tavu preci un viss šķīst un lido pa gaisu.

A Akvamarine9764 23.05.2019

Tipa ērtāk būs iekraut stāvlaukumā nekā spec.zonā? LOOOĞIKAAA

M Madara20 13.05.2019

Lai gan pati nesen pievienoju sūdzību par Ikea. Šim te gan nepiekrītu. Var mierīgi aiziet un piebraukt mašīnu pie veikala durvīm, kā tas arī ir domāts. Ja esi viena, tur stāv pārdevēji, palūdz lai uzmet aci ratiem, kamēr piebrauc mašīnu. Viss ļoti vienkārši.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы