LV RU

Ikea - Piegāde

Astronomiska summa par piegādi - 70€! Visur, kur pasuta preces, to piegāde maksā maksimāli 5€ visā Latvijas teritorijā un es šeit nerunāju par lielgabarīta preci. Vēlējos pasūtit virtuves atvilktņu ielikņus. Preces kopējā summa ~€30, piegāde - 70€. Kas tas par servisu? Kad zvanīju un jautāju, atbilde - brauciet uz veikalu paši! Es dzīvoju Kuldīgā, šajā laikā, kad valstī izsludināti ārkārtēji apstākļi Sakarā ar Covid-19, man pasaka brauciet uz Rīgu!

25.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (10)

L Livva 25.04.2020

Ja būtu skolā draudzējusies ar matemātiku, tad gan jau saprastu, ka par 5 eiro šoferim darba alga par laiku līdz Kuldīgai un degviela mašīnai nesanāk. Pagaidi, kad covids beigsies un brauc pakaļ, gan jau nenomirsi pa to laiku bez tām atvilktnēm.

ž Žanete Škapare 25.04.2020

Ar matemātiku man viss kartība. Nomirt jau ari nenomirsu bez atvilktnem, paldies jums par rupem! Ja jus esat kaut reizi ko sutijusi interneta, tad zinasiet, kadas ir piegades cenas. Pat sutot preces no citam valstim, piegade ir nesalidzinami zemaka.

Ja jus esat kaut reizi ko sutijusi interneta, tad zinasiet, kadas ir piegades cenas. Pat sutot preces no citam valstim, piegade ir nesalidzinami zemaka.
===============================
No Kīnas? Bet Jūs informēti ka KTR pardevējam, kas sūt prece arpus KTR pasta izdevumi dote, pilnigi kompensē no valsts budžēta?

Un vel. Sakarā ar COVID-19 no ĶĪNAS pasta izdevumi vairs nekompensē no valsts budžēta. Tagad sīkpakas parsutīšana maksāja 5-8 eiro! Šobrīd samazināja lidz 2-5 eiro. https://www.banggood.com/BlitzWolf-AmpCore-Turbo-BW-TC10-3A-Braided-Durable-USB-3_0-to-Type-C-Charging-Data-Cable-6ft1_8m-p-1188424.html?rmmds=category&cur_warehouse=CN

T Turkey901 25.04.2020

Tur un atpakaļ ir 300 km, kas degvielā izmaksās 35 Eiro + alga par 4,5 h ceļā turp un atpakaļ 20 Eiro + PVN nodoklis 12 Eiro + auto amortizācijas/ remonta izmaksas 3 Eiro, tā arī sanāk 70 Eiro, kas ir zem pašizmaksas, jo jāpieskaita būtu arī vinjete, ekspluatācijas nodoklis, auto līzings, AddBlu piedevas izmaksas, administrācijas izmaksas un telpas (operators, loģistikas specialists), autostāvvieta, utt.

T Turkey901 25.04.2020

Protams, ja Jūs parasti internetā pasūtat zeķubikses, kurām piegāde uz Kuldīgu izmaksā 5Eiro, tad ir saprotama šī ažiotāža, taču IKEA nesūtīs savu preci aploksnē pa pastu!

ž Žanete Škapare 25.04.2020

😁 nu, jūs mani sasmīdinajat...bet ļaušu jums tā ari domāt...

B benskiecasino 26.04.2020

man liekās kūldīgā staigā visi gumijas zābakos vēl un nezin, ka lati vairs nav ir jau eiro, taksis no rīga uz jelgavu maksā 35 eiro a kur ir kūldīga, tur vēl ir kāds dzīvais

Gaļsitis 26.04.2020

Pavisam normāli, no Rīgas uz kaut kādu nekurieni vest nav izdevīgi, tāpēc pieprasa attiecīgu samaksu.

B Berry Ozy 26.04.2020

Te laikam salasījušies komentētāji, kuri nekad nav pakas saņēmuši un sūtījuši. Kam tad ir domāti pakomāti un kurjerdienesti? Visi Latvijas internetveikali ar tiem piegādā sūtījumus. Izņemot IKEA. Acīmredzot viņi negrib atprečot sīkās preces, tikai mēbeles. Būtu godīgi, ja IKEA reklāmā būtu teikts, ka tirgo mēbeles internetā, bet tagad sanāk, ka pircējs tiek turēts par muļķi - nu, ja jau tik ļoti gribi tās krūzītes, tad maksā 70€. Nekaunība un necieņa pret pircēju!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы