LV RU
www.sudzibas.lv IKEA Personāls nemāk runāt

IKEA - Personāls nemāk runāt

31.08.2019. Aizbraucam uz Ikea iepirkties, kamēr staigājām pa veikalu Ikea sētnieks izdomāja ar trimeri nopļaut vienu zaļo zonu, kur tieši stāvēja mūsu balts auto. Autiņš no priekšas un sāna viss ar zāli, saulīte spīd, zālīte kārtīgi piestiprinājas pie auto.
Aizejot atpakaļ veikalā izsakot savas sūdzības un uzjautājot, kurš tagad maksas auto mazgāšanu, veikalā foršs puisis Pēteris atvainojas iedeva restorāna kuponus (kuri īsti nevajadzēja, bet tomēr patikāms žests) , teica atrisinās šādu situāciju, lai nākotnē zāli trimerētu citā laikā vai vietās, kur nestāv auto.
Aizejot atpakaļ pie pie auto tur stāvēja meitene ar sētnieku. Mēs pajautājam kāpēc tieši tagad vajadzēja to darīt un tikai vienu rindu, kura neatradās ne sākumā, ne beigās, kur varētu saprast, ka sētnieks tūlīt visas zaļas zonas sāks pļaut. Sētnieks uzreiz sāka mums verbāli uzbrukt virsu, ka jūs zālē metat izsmēķus, tīrāt auto paklājus utt. Mēs nesmēķējām un paklājus tīrām pie mājas vai auto mazgātavā. Meitene, kura visdrīzāk bija kaut kāda vadītāja, neuzdrošinājās pateikt sētniekam, lai tās tas samazina savu toni, bet mums norādīja, ka sētnieks mums nav tu. Mūsu sarunas laikā mēs ne reizi nevērsāmies pie sētnieka ar uzrunu, tu vai jūs, mēs tikai jautājam kāpēc tieši tagad to vajadzēja darīt! Protams saruna bija bezjēdzīga, iekāpām mašīnā un pa taisno braucam uz tuvāko automazgātuvi.

Stāsts ir par to cik daudz cilvēkiem nosmērēja mašīnas ar svaigi pļautu zāli un nedod dievs, ja zālājā ir akmentiņi, kuri ļoti labi lido un boja auto krāsu, un pie visa tā cilvēki dusmīgi iekāpj mašīnā, neko nepasaka un brauc prom.
Kāpēc viens darbinieks normāli atrisināja konfliktu, bet cits vēl lika justies mums vainīgiem, sabļāva uz mums!
Ikea vadībai: pārdomājiet zāles pļaušanas laikus un iemāciet darbiniekiem runāt ar klientiem!

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 24.09.2019

Labdien!

Pateicamies, ka atradāt laiku notikušā aprakstam.
Zinām, ka atvainošanās nevar aizstāt labu apkalpošanu, tomēr lūdzam mūs atvainot par radušos situāciju. Šo situāciju esam pārrunājuši ar ēkas un teritorijas kārtības uzturēšanas darbiniekiem, lai līdzīgas situācijas vairs neatkārtotos.
Jūsu ieteikumi noteikti tiks ņemti vērā.

Vēlam patīkamu dienu!
Ar cieņu,
IKEA Latvija

E

Комментарии (2)

O Oskars1241 10.09.2019

Izklausas ka Tev nav ko darīt.

Cilvēks pļauj zāli, dara savu darbu.

Nākamreiz kad parkosies - noparko stāvvietas vidū, kur zāle blakām neaug. Vai tomēr atstāj mašīnu mājās, lai stāvvietā kāds ar durvīm neuzsit pa tavu auto.

O Otis 10.09.2019

Kad nepļauj, tad slikti, kad pļauj, tad slikti.
Tā zāle tur tāda, ka pat nenotīrīt?
Plika sūdzība ar manāmu mazvērtības kompleksa piegaršu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы