www.sudzibas.lv IKEA Neiesaku tur strādāt!

IKEA - Neiesaku tur strādāt!

Neiesaku strādāt šai uzņēmumā, kur darbinieks nav vērtība, bet vergs!
Runa iet gad par darbu pārtikas nodaļā, gan lielajās kasēs! Vadība briesmīga, attieksme pret darbiniekiem vienkārši briesmīga! Tevi mētā no viena gala uz otru! Pārrunās viss iet ideāli, tādas pasakas stāsta, beigās pēc pāris darba maiņām, saproti kur esi nonācis! Konkrēti strādāju šim, jeb pārtikas nodaļā! Mani mētāja gan bistro, gan kasēs, vadīja sieviete vārdā Ilze, tad vēl bija tāda blondīne ar īsiem matiem vārdā Kristīne un vēl bariņš, kuru vārdus neatceros, nenostrādāju ilgi, neapmierināja garās stundas un aizgāju! Garas stundas, ne uz tualeti iziet! Sēdi viens kasē, kā suns, iziet nevar, kamēr kāds neatnāk palaist! Tad iebāž virtuvē traukus mazgāt, tad plauktus krāmēt, tāda sajūta, ka pieņēma darbā lāpīt robus kur trūka kadri! Sūdzējos pie vadības, tiem viss vienalga, pasaka, nepatīk, nestrādā! Uz bariņu darbinieku 6 galvenie, katrs Saka savu un beigās nesaproti, kas pareizi, kas ne! Murgaina pieredze, darbinieki mainās visu laiku, jo nevar justies normāli! Tāpēc regulāri ikea meklē darbiniekus! Tiešām neiesaku!

04.05.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 11.05.2020

Labdien!

Pateicamies par atsauksmes iesniegšanu. Mums ir svarīgas rūpes par darbiniekiem un esam izvērtējuši pausto – to ņemam vērā, lai vēl vairāk uzlabotu darba vidi.

Ar cieņu,
IKEA Latvija

J

Комментарии (5)

Работяга 05.05.2020

neredzeju nevienu sludinajumu ka ikea mekle darbiniekus. varbut ne tur skatos..

Работяга 05.05.2020

ikea nesen esot atverusas un uz viniem jau esot sudzibas...

B benskiecasino 05.05.2020

tiki čūsku midzenī, vajadzēja cīnīties, laikam gribēji uzreiz lai tev maksā algu un uz darbu nevajag iet

really? 05.05.2020

Normaala darbadiena,ka dari vairakus darbus. sacerejies,ka varesi sedet kasee,neko nedarit,katru dienu un citi taja laika visu darbalaiku plauktus krames vai nonstop traukus mazgas? Un kas tas par fantazijam,ka esot kase, tu varetu brivi aiziet kkur projam un vietu tuksu atstat?

Работяга 05.05.2020

ja uznumam cilveki taisa vairakus pozicijas tad tur neviens ne par ko neatbild.. nav skadrs kapec stradat vairakas vietas mums ko? ir darbaspeka trukums?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы