LV RU
www.sudzibas.lv IKEA Neatbilst preces izmērs

IKEA - Neatbilst preces izmērs

Online iegādājos 3 dīvāna spilvenu pārvalkus ar norādīto izmēru 80x13x60 cm. Saņemot preci konstatēju, ka tie ir tikai 78x45cm, par ko nekavējoties informēju ikea e-pastā. Tikai pēc nedēļas man atbildēja - izmēri atbilst! Nenoticēju savām acīm - tā ir realitātes noraidīšana! Tiesa man piedāvāja preci atgriezt, bet izrādās - novērtēšanai pirms atgriezt naudu. Arī telefoniski man nespēja paskaidrot, kā 60cm var būt vienāds ar 45cm? !
Izskatās, kā nemaz nepārbaudīja info, ko iesniedzu un tik atrakstījās. Bēdīgi par tādu attieksmi. Stāsts vēl nav galā, braukšu nodot preci un centīšos atgūt naudu.

07.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 10.02.2021

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ko radīja neprecīzā informācija mūsu mājas lapā, kā arī sniegtās atbildes tiešajā un attālinātajā komunikācijā. Mēs tiecamies nodrošināt klientiem vislabāko iepirkšanās pieredzi, tādēļ katru aizrādījumu uztveram nopietni un pieredzētā situācija noteikti nav mūsu standarta prakse. Esam nodrošinājuši summas atgriešanu pilnā apmērā, iesaistījuši atbildīgās nodaļas informācijas labojumu veikšanai un turpināsim strādāt pie klientu apkalpošanas un iepirkšanās pieredzes pilnveides.

Ar cieņu
IKEA Latvija komanda

B

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы