LV RU
www.sudzibas.lv IKEA Kvalitāte

Ikea - Kvalitāte

Iegādājos trīsvietīgu izlaižamo dīvānu, kuru izlaižot tas pārtop par gultu, saliekot un izvelkot biju sajūsmā ka tik liela guļamā platība, un tiešām izskatās kā gulta, it kā matracis arī izskatās labs, bet ir viens ļoti liels mīnuss, ja gribas iegādāties ko šādu, tad rēķinieties ka vajadzēs iegādāties arī virsmatraci papildus, jo guļamajā zonā kur liek galvas, jūsu galvas pozīcija būs zemāk par pārējo ķermeņa daļu, jo tajā zonā iet tikai lielais pufs kurš dīvānam saliktā veidā kalpo kā muguras balsts, kas sastāv no diviem lieliem spilvena veidiem, nav pārdomāta mēbele līdz galam, tiku tikai pie muguras sāpēm, pie tam mēbele maksāja 559€.

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 14.04.2019

Labdien!

Paldies par veltīto laiku atsauksmes iesniegšanai. Patiesi žēl, ka iegādātā prece nesniedz gaidīto rezultātu. Rūpes par klientiem mums ir pirmajā vietā un cenšamies katrai situācijai rast abpusēji labvēlīgu risinājumu. Lai izvērtētu Jūsu gadījumu individuāli, lūdzam sazināties ar mums rakstot uz: [email protected] vai zvanot 63301000 (darbdienās plkst. 9.00-20.00).

Vēlam patīkamu dienu!

Ar cieņu
IKEA Latvija komanda

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы