LV RU
www.sudzibas.lv IKEA Ikea restorāna datbinueku attieksme!

IKEA - Ikea restorāna datbinueku attieksme!

Es,ikea restorānā, iegādājos ēdienu kuru vēlèjos ēst, bet pie kases man sabojaja garastāvokli kasiere! Tā saka: eu tu, tev karte ir? es vienkārši šokēta aizgāju! Tā ir cūcība! Vel tādā tonī it kā es ar viņu brauktu 15 trolejbusā uz ķrngaragu FUI

08.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 20.08.2020

Labdien!
Atvainojamies par tik novēlotu atbildi un paužam nožēlu par pieredzēto situāciju, kas noteikti varēja izpalikt. Ar restorāna vadītāju un darbiniekiem izrunājam notikušo un atgādinājām par klientu apkalpošanas nozīmi IKEA.
Ceram, ka nākamais veikala un restorāna apmeklējums būs patīkamāki.

Ar cieņu,
IKEA Latvija komanda

R

Комментарии (3)

Janis85 08.07.2020

Nu, karte bija?

Oskars Oskarsons 08.07.2020

Ja viņa Jūs tiešām uzrunāja "eu, tu", tad tas ir ļoti nesmuki. Bet ja tas Jums dramatiski sabojāja apetīti un garastāvokli, tad Jums vajag meklēt psihologa palīdzību, savādāk būs ļoti smagi dzīvē.

Life_is_life 09.07.2020

Tad karte ir vai nav, ko?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы