LV RU
www.sudzibas.lv IKEA Idiotisks cilvēkus traumējošs koncepts

IKEA - Idiotisks cilvēkus traumējošs koncepts

Cienījamā ikea, kārtējā sūdzība par jums, varbūt pat jāraksta jūsu ģenerālofisam zviedrijā, jo tas koncepts cik noprotams nāk no viņiem... Nu kas tas par idiotismu - "visu saskrūvē un saliec pats"? !? Nu pilnīgi asinis vārās... Nu atveriet taču beidzot skrūvētāju-salicēju nodaļu, kas par atsevišķu samaksu to visu izdarīs kvalitatīvāk, nervus saudzējošāk, nevis šķībi-greizi un galvenais pēcāk ekspluatācijā nedroši... Šodien nopirkām visvienkāršāko mēbeli jūsu klāstā - bērnu plastmasas taburetīti, kur kājiņas ir vienkārši iespiežamas līdz klikšķim tās pamatnē... Es tagad vakarā nedaudz aizkavējos lejā pie mašīnas, kamēr sieva gribēja jau puiku ātrāk iepriecināt to "nabaga" tabureti uzmeistarojot pašai... Cienījamie komentieri, nu nevaijg te uzreiz savos komentos gudri di*st ka mums rokas aug no neīstajām vietām, ne sū*a jūs paši kautkādu sarežģītāku mēbeli nesaliksiet! Un ko lai dara vientuļās sievietes un vientuļās māmiņas, katrreiz zvanīt kādam kaimiņu "jaņčukam" vai "jUrčikam", lai atnāk palīgā mēbeļu montāžas darbos? ! Vismaz jūs mūs ar saviem komentiem nedaudz atbalstat... Nē, manai sievai (arī man) tās aug no īstajām vietām, jo viņa tomēr pati iespieda tās kājiņas īstajās vietās, bet tagad ir ar sāpošiem, pusizmežģītiem pirkstiem, jo šai salikšanas procedūrai kā viņa izteicās "būtu nepieciešams vismaz viens (vārdos neminēšu) no tautā pazīstamiem latviešu vai austriešu spēkavīriem"... Ganjau es arī būtu noderējis: - ) ) ) nu cienījamā ikea, ne visi bērnībā ir draudzējušies ar tiem padomju laika metāla konstruktoriem un arī tagad ikdienā nesaskarās ar kautkādiem skrūvēšanas darbiem... Un cik ģimenes nav izjukušas tikai dēļ jūsu šitā koncepta, kad neatgriezeniski sastrīdas skrūvējot jūsu mēbeles vai pēctam stulbi satraumējās lietojot nekvalitatīvi saskrūvētas? ! Jūs panāksiet tikai to, ka sarežģītas mēbeles cilvēki pie jums vienkārši vairs nepirks, izvēlēsies citus mēbeļu veikalus, kuri nepieturās pie šāda maigisakot sadistiska koncepta...

11.05.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 12.05.2020

Labdien!

Pateicamies par atsauksmes iesniegšanu. Montējot mēbeles jautājumu gadījumā ir iespējams sazināties ar mūsu zvanu centru, kur konsultanti uzklausot gadījumu, centīsies rast risinājumu. Kontaktinformācija pieejama šeit: https://www.ikea.lv/lv/page/contactsriga. Kā arī preču montāžas instrukciju elektroniskās versijas ir pieejamas www.IKEA.lv, pie preces nospiežot “Uzzināt vairāk par preci” un izvēloties montāžas padomu sadaļu.
Ir iespējams pieteikt arī profesionālu montētāju pakalpojumus. Montāžas speciālisti pārzina IKEA preces un darbus paveiks ātri un droši. Vairāk par pieejamajiem pakalpojumiem var uzzināt šeit: https://www.ikea.lv/lv/page/customer-service.

Ar cieņu,
IKEA Latvija

P

Комментарии (3)

J Jekaterina Kate 11.05.2020

Tak vajadzēja iet vispirms sievai palīdzēt,tas aizņemtu mazāk laika,nekā šīs sūdzības drukāšana!

really? 11.05.2020

ahaha, nav ko vietnatne "aizkaveties" pie masinas vai masinaa sazin ko tur darot..

Kundzišs 13.05.2020

Tāpēc sievām parādās mīļākie

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы