www.sudzibas.lv IKEA garantija, kura nekad nedarbojas

IKEA - garantija, kura nekad nedarbojas

IKEA lepni piedāvā savus ražojumus ar 5-10-25 gadu garantiju. Vai kādam paveicās dabūt šos garantijas solījumus izpildītus?

Gadījums Nr.1 - virtuves izlietne. Īsi pēc uzstādīšanas, mēneša laikā parādījās rūsas plankumi. Lika vest izlietni uz ekspertīzi. Kad es atteicos (nezinu, kā IKEA bija to domājusi? bet man neliekas ok raut ārā to izlietni, kaut vest, tur atstāt, tad dzīvot ar caurumu galda virma kādu laiku...), IKEA atteicās arī atsūtīt ekspertu, tad es nosūtīju bildes, uz kuriem man atbildēja ka izlietne bija nepareizi lietota, jo var redzēt skrāpējumus, pofig, ka pilnīgi ne tur, kur rūsas plankumi. Ir skrāpējumi un viss, nekāda garantija nedarbojas. Uz jautājumu, kā var nebūt skrāpējumi mantai, kurā nonāk saskarsmē ar citām mantām man atbilde tā arī nav.
Nomainīt šo brīnumu prec cita ražotāja izlietni arī nebija viegli, jo izmēri nav standarta...

Gadījums Nr. 2 - drēbju skapja durvis. Pagāja 4 gadi un durvis palika tā kā izliekts uz ārpusi (es redzēju daudz skapju, un viss kas tiem skapjiem bija atgadies, bet kaut ko tādu es nekad iepriekš nebiju redzējusi), un izliekts tik traki, ka mala eņģe bija izrauta ārā. Es sazinājos ar IKEA, aizsūtīju čekus, bildes, un atbilde tādā pašā stilā - nepareiza lietošana, nav garantijas gadījums, jo IKEA acīgas meitenes caur aizvērtajām skapja durvīm saskatīja manās bildēs pārpildītus grozus, kas nav iebīdīti līdz galam iekš skapja... Dzīvē tie grozi ir pustukši un reti lietojami, un pa vasaru to skapi vispār nevienam nevajadzēja, lai tur kaut ko pārpildītu...

Par vannas istabas skapīti, kuram durvju iekšpuse 4 gadu laikā ir pa galam, (pie garantijas 25 gadi) es pat nedomāju celt kaut kādas pretenzijas, taču man kārtējo reizi pateiks, ka es neprotu lietot vannas istabas skapīšus.

Pat lētas poļu mēbeles ir labāk izvēle, nekā IKEA.

Vārdu sakot - IKEA supergarantija ir cilvēku maldināšana, jo tur pie nosacījumiem nav uzrakstīs ka preci nedrīkst izpakot, salikt kopā un lietot, lai garantija darbotos.

29.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

T

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы