LV RU

IKEA - Brāķis

Nopirku vairākas mēbeles Ikea. Grāmatu plaukts izrādījās brāķis. Plaukti ir par plaukstas platumu īsāki, nekā skapis. Piedāvātie stiprinājumi to nenotur. Skapis nav lietojams. 3 dienu laikā nekāds risinājums nav panākts. Cena priekš plaukta bez stikliem un durvīm nebija lēta - 145€. Neiesaku iegādāties Ikea mēbeles. Slikta kvalitāte, slikta komunikācija un necieņa pret klientu. 👎👎👎👎👎

22.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от IKEA Latvija Ответ от представителя 26.08.2020

Labdien!

Paldies par dalīšanos ar pieredzi un atvainojamies par novēloto atbildi. Kā sazinājāmies tiešajā komunikācijā, risinājums ir atrasts un nodrošināts. Klientu apkalpošanu uztveram ļoti atbildīgi, tāpēc ik dienu rūpējamies par kvalitātes un ātruma pilnveidi. Vienmēr esam atvērti saziņai un arī montāžas neskaidrību gadījumā aicinām mums droši jautāt, ar prieku palīdzēsim.

Ar cieņu,
IKEA komanda

Комментарии (3)

M Mego izmeklētājs 22.08.2020

Plaukstas platumu visu mūžu pienēmu nedaudz savādāku.šis varētu but pirksta biezums

L Linda Upmale 22.08.2020

Piekrītu. Diemžēl problēmu formulējums nekādi neatrisina! Lieki piebilst, ka no Ikea joprojām arī klusums... 😕

G gadalaiks 24.08.2020

Ejiet ar čeku un samainiet. Ikea ir vienīgais veikals, kur nav nekādu problēmu samainīt preces, turklāt, viņi iedos jums dāvanu karti preceds vērtībā unvarēsiet pirkt citu skapi, ja šis nepatīk.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы