www.sudzibas.lv IKEA Bojājums

IKEA - Bojājums

Pasūtīju skapi par 424 eiro. Dienu vēlāk 2 jauni vīrieši to man nogādāja (6 vai 7 kastēs) . Uznesa uz 3. Stāvu, pēc rēkšanas spriežot – ne īpaši uzmanīgi. Atvērot kastes, vienā no tām atradu skapja (saplākšņa) aizmugures sienu, kas bija nolauzta 3 vietās. Bojājumu fotogrāfijas nosūtīju tehniskajai daļai un pēc nedēļas saņēmu atbildi, ka detaļu salauzu es un man jāpērk jauna. Mans ieteikums jums: izpakojot preces no Ikea, nofilmējiet procesu. Vēl labāk, iegādājieties preces no Jysk, šis veikals rūpējas par savu reputāciju un ciena savus klientus.

16.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (1)

E Eatyoursoul 18.11.2023

Rokas aug no dibena, pasūti montāžu. Jā kurjeri nomestu kasti, viņa visa būtu bojāta, nevis kā šī izskatās plesta 😂 un tad veikali ir vainīgi

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы