www.sudzibas.lv Ergo Nepārtrauc OCTA polisi

ERGO - Nepārtrauc OCTA polisi

Mašīna ir nodota tirdzniecībā, bet Ergo nepārtrauc Octa tādā veidā vienkārši tērējot manu naudu. Lūdzu, lai pārrēķina Octa uz citu auto, bet nevar, jo nevar. Piezvana man un skalo smadzenes ar lr likumdošanu. Nesaprotu kāpēc vienkārši cilvēcīgi nevar pārrēķināt un pārlikt atlikušo summu uz cita auto. Gita Jirgena mani te vazā aiz deguna. Čakarē līdz pēdējam. Kapeiku pisēju banda.

21.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Ergo Support Ответ от представителя 22.04.2021

Cienījamo klient!

ERGO ir svarīgi nodrošināt labāko servisu ikvienam no mūsu klientiem, rūpīgi izskatot katru apdrošināšanas lietu un klientu vajadzības, ievērojot normatīvajos aktos noteiktās prasības.

OCTA polišu pārtraukšanas nosacījumus regulē Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas jeb OCTA likums, kas paredz, ka gadījumā, kad transportlīdzeklis ir nodots tirdzniecībā komersantam, OCTA polisi var pārtraukt, ja komersants ir vērsies CSDD, un transportlīdzekļu reģistrā par to ir veikta atzīme. Kamēr šādas atzīmes nav, polisi pārtraukt nav iespējams.

Lai saņemtu detalizētu skaidrojumu tieši par Jūsu lietu, aicinām sazināties ar ERGO Klientu apkalpošanas centra speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 1887 vai nosūtot informācijas pieprasījumu mansergo.lv.

Комментарии (2)

U uns 21.04.2021

Octa summu vares jums atgriezt, kad būs mašīna pārreģistrēta uz citu personu. Savādāk ne.

U uns 21.04.2021

Un jā kapeikas šie skaita ļoti, it sevišķi šogad , izdzen par mazām summām līdz nemaņai.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы