www.sudzibas.lv Ergo KASKO apdrošināšana

РешеноERGO - KASKO apdrošināšana

Trīs gadus godīgi maksāju par KASKO apdrošināšanu.

Notika nelaimes gadījums, nositu bamperu, kapotu, lukturi, durvi,

Mašīna ir VW 2012 gada.
Gribēju saņemt naudu atlīdzību, jo baidos remontēt mašīnu "sadarbības" servisos ar ķīniešu kartona detaļām. Atlīdzības tāmi aprēķināja tik mazu, ka vai nu tas cilvēks ir pilnīgi nekompetents, vai nu akls.

Laipni lūdzam ERGO KASKO

Жалоба успешно разрешена Витаутас Норвилас 31.07.2017

Sazinos ar ERGO pārstāvi un atrisināju problēmu.

Комментарии (2)

TasEsLV 28.07.2017

Laipni lūdzam Latvijas valstī kur ir noteikts KA -
Ja klients izvēlas saņemt atlīdzību naudas līdzekļu formā tad naudas summa tiek izmaksāta 30% apmērā no aprēķinātās remontu tāmes.
Un šeit tiek pielikts klāt arī nodoklis kurš Latvijā uz 2017.07.28. plkst 13:04 bija 21% un kopā ieturēts tiek 51% no aprēķinātās tāmes.

Tu saņem 49% no remonta vērtībās, BET
Tev ir tiesības griezties jebkurā auto servisā, labot mašīnu ne pa ķīniešu detaļām un piestādīt rēķinu ERGO - Ergo rēķinu segs neizmaksātās tāmes vērtībā ,jeb tos 51% kas palika pāri - pārējo maksā tu pats.

E ERGO Latvia 31.07.2017

ERGO rūpīgi izskata jebkuru apdrošināšanas gadījumu un atlīdzību pieteikumu. Mums ir svarīgs katra klienta viedoklis, tāpēc aicinām sazināties ar ERGO, lai mūsu speciālisti var sniegt Jums visu nepieciešamo informāciju par konkrētās atlīdzības aprēķinu. Ar ERGO Klientu apkalpošanas centru var sazināties pa bezmaksas tālruni 80004500, mājaslapā http://www.ergo.lv/lv/ vai nosūtot e-pastu uz [slēpt]@ergo.lv.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы