LV RU
www.sudzibas.lv Ergo Krāpšana

ERGO - Krāpšana

Pirms 3 menešiem pirku ergo apdrošināšanu pirmo mēnesi izmantoju, un no 28.08.2019 atgriezu mašīnu atpakaļ uz mogo auto placi, līdz ar to auto ar valsts reģistrācijas nummuru LM2955 vairs nebija manā īpašumā.
28.08.2019 lūdzu pārtraukt apdrošināšanu rakstot uz mans ergo un nekas netiek darīts, kā arī nevēlas atgriezt naudu par tiem diviem neizmantotajiem mēnešie, uzskatu to par cilvēku apkrāpšanu.
Līdz ar to uzskatu šo par sliktāko servisu ERGO APDROŠINĀŠANA!

22.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Ergo Support Ответ от представителя 29.10.2019

Cienījamo klient,

ERGO rūpīgi izvērtē katru apdrošināšanas gadījumu, ņemot vērā gan faktiskos lietas apstākļus, gan apdrošināšanas līguma nosacījumus. Jebkurš klienta pieteikums tiek analizēts, rūpīgi izvērtējot iesniegto informāciju un dokumentus.

Vēlamies vērst uzmanību, ka Jūsu apdrošināšanas lietā nav norādīta korekta kontaktinformācija, kas liedz ERGO iespēju ar Jums sazināties.

Lai saņemtu detalizētu skaidrojumu tieši par Jūsu lietu, kā arī atrisinātu radušos pārpratumu, aicinām steidzami (vēlams līdz š.g. 31.oktobrim) sazināties ar ERGO Klientu apkalpošanas centra speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 1887.

Комментарии (1)

V vitols 22.10.2019

Tādiem, kas pārdzīvo par katru kapeiciņu nevajadzētu braukt ar auto, bet skriet ar kājām.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы