LV RU
www.sudzibas.lv Ergo Krāpšana

ERGO - Krāpšana

Pirms veikt veloergometrijas izmeklējumus, sazinājos ar ERGO divreiz telefoniski, lai noskaidrotu, vai šādus pakalpojumus apdrošinātājs sedz. Abas reizes man tika sniegta apstiprinoša atbilde. Pēc izmeklējumiem, pārcentos un papildus čekam pievienoju nosūtījumu no ģimenes ārsta (jo tas parasti ir minēts aprakstā). Atbildi nesaņēmu kādu nedēļu, līdz atnāca negatīva atbilde. Vairākas rezies sazvanījos, taču ar konkrēto personu vārdā Marina Zaharčuka sazināties neizdodas, jo ar viņu nav iespējams savienot, uz e-pastiem neatbild. Saņēmu anketu, lai varētu novērtēt servisu, jo viņiem tas esot svarīgi. Izrādās, ka nav gan, jo uz to vel aizvien ne viens nav atbildējis!!!!
Pati 9 gadus esmu nostrādājusi viesnīcu biznesā un man ir neizprotams ka var solīt klientam, neizpildīt un vel nereāģēt uz atsauksmēm! Šo kompāniju noteikti neiesaku!

Комментарии (2)

E ERGO Latvia 05.05.2016

Labdien!
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Lai varētu to pienācīgi izprast, rast risinājumu un sniegt Jums atbildi, mums ir nepieciešama papildu informācija par apstākļiem, Jūsu polisi utt.
Jūsu zvanu gaidīs ERGO Veselības apdrošināšanas atlīdzību regulēšanas nodaļa, tālr. 67081918.

A Andrea Grandi 20.05.2020

Tagad šī dāma, Marina Zaharčuka, strāda BTA un nekas nav mainījies, viņa turpina neatbildēt uz epastiem un taisa kaunu jaunai kompānijai!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы