LV RU
www.sudzibas.lv Ergo Izvairās no kompensāciju izmaksāšanas

ERGO - Izvairās no kompensāciju izmaksāšanas

Janvāra sākumā kritu un satraumēju elkoni, kā pienākas vērsos Gulbenes uzņemšanas nodaļā un mēnesi ārstējos ģimenes ārsta uzraudzībā, pēc mēneša ģimenes ārsts atzīst, ka problēma nav vēl galā. Darba devējs mani kā darbinieku uz nelaimes gadījumiem apdrošinājis kompānijā Ergo, pēc dokumentu iesniegšanas sākas jautrība, čeki tiek noraidīti jau sākumā, un pēc dažām dienām no Ergo atnāk paziņojums pat atteikšanos izmaksāt kompensāciju. Pamatojums, Ergo līgums ar darba devēju neparedz kompensāciju izmaksu šādos gadījumos, tas ir kad kauls nav lauzts. Ieteiktu pirms līguma slēgšanas padomāt, vai apdrošināšanas kompānijai kas uzņemsies risku vajadzētu būt Ergo.

03.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Ergo Support Ответ от представителя 09.03.2021

Cienījamo klient!

ERGO rūpīgi izvērtē katru apdrošināšanas gadījumu un atlīdzību pieteikumu, ņemot vērā gan apdrošināšanas līguma nosacījumus, gan faktiskos lietas apstākļus. Slēdzot līgumu ar klientu, tiek atrunāti visi gadījumi, par kuriem tiks segta atlīdzība, tāpēc ERGO nav nekāda pamatojuma izmaksāt atlīdzību par gadījumiem, kuri nav iekļauti konkrētās apdrošināšanas programmā.

Lai saņemtu detalizētu skaidrojumu tieši par Jūsu lietu, aicinām sazināties ar ERGO Klientu apkalpošanas centra speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 1887 vai nosūtot informācijas pieprasījumu mansergo.lv

Комментарии (4)

T Taisnīgums99 03.03.2021

Varbut ja maizi griezhot pirkstaa iegriezisi tad ari zinjosiet ergo? Jus ko domajat?
Ja nokritaat uz slidenas ielas un ja ir satraumets elkonis tad par to ir atbildigs zemes ipashnieks nevis ergo.

н НеКариньш 04.03.2021

"Ja nokritaat uz slidenas ielas un ja ir satraumets elkonis tad par to ir atbildigs zemes ipashnieks nevis ergo. " - - - Ja? arī šajā gadījumā ERGO JĀMAKSĀ: Viktorijas apdrošināšana to paredz!

T Taisnīgums99 04.03.2021

Jus ko divains, par zilumiem, skrambaam ergo nekas nav jamaksa, ljoti ceru, ka jums bus tiesa par ergo apmeloshanu.

н НеКариньш 05.03.2021

Par zilumiem neiet runa: runa iet par nopietniem traumam, tadiem ka kaulu laušana vai saspiešana ar asiņošanu!
"Saskaņā ar nelaimes gadījumu apdrošināšanas polises Nr."***** noteikumiem, atlīdzība par kreisās rokas II pirksta naga falangas brūci tiek noteikta 0.5% apmērā no apdrošinājuma summas 3 000.00€ riskam „Kaulu lūzumi un traumas”. Atlīdzība par traumu tiek aprēķināta 15.00 € apmērā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы