LV RU
www.sudzibas.lv Ergo Bezjēdzīgs apdrošinātājs

ERGO - Bezjēdzīgs apdrošinātājs

Notika CSN, atbrauca policija, uz vietas pateica, kurš ir vainīgais. Vainīgais samaksāja sodu par avārijas izraisīšanu. Tad vainīgā apdrošinātāji (ERGO) sākā izdomāt variantus, kā apgriezt situāciju otrādāk un pa savam apgrieza. Lai izcīnītu taisnību vajadzētu algot advokātus. Sūdu kantoris.

25.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Ergo Support Ответ от представителя 29.10.2019

Labdien!

ERGO rūpīgi izvērtē katru apdrošināšanas gadījumu, ņemot vērā gan faktiskos lietas apstākļus, gan apdrošināšanas līguma nosacījumus. Jebkurš atlīdzības pieteikums tiek analizēts, rūpīgi izvērtējot klienta iesniegto informāciju un dokumentus, kā arī ievērojot likuma nosacījumus un normas. Jebkāda krāpnieciska rīcība ir neatļauta un nepieņemama ERGO biznesa praksē.

Lai saņemtu detalizētu skaidrojumu tieši par Jūsu lietu, aicinām sazināties ar ERGO Klientu apkalpošanas centra speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 1887 vai nosūtot informācijas pieprasījumu mansergo.lv

P

Комментарии (3)

P Pauchuk 25.10.2019

Izglāb otru negadijumā iesaistīto pusi - neapdrošinies pie ERGO.

Oļegs Zatlers 25.10.2019

Sūda klients ne sūda kantoris. Policijas lēmums ir tikai rekomendējošs priekš apdrošinātājiem. Ir metodika, kā tiek noteikts vainas sadalījums. Un tas ir vienāds visiem apdrošinātājiem.

P Pauchuk 26.10.2019

Tikai tā metodika nestrādā, ja ieguldi lielas naudas summas, vari sevi attaisnot. Tā viņu metodika, kad tiek pieaicināts "eksperts", kas meklē caurumus likumos ir kā makdonalda sūdzēšana tiesā par pārāk karstiem kartupeļiem frī.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы