SS.COM

Internet SIA
Адрес: Vasaras iela 7-25,
Rīga
Latvia - LV-1048
(Juridiskā adrese)
Телефон: +371 67333317
Информация: ss.lv adrese
K. Valdemāra iela 25, Rīga, LV-1010
Категория: Интернет  •  Интернет услуги
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

2%
Жалобы
434
Разрешенные
9
C ответами
0
Посмотреть статистику

SS.COM - Жалобы и отзывы

SS.COM - likumpārkāpumi netika novērsti.

likumpārkāpumi netika novērsti. Reklama SS COM . No Īpašnieka Jevgēnija Červjakova,Rīga,Prūšu 43,LV1057. Paziņoju, portala SS Com Erker SIA ievietoja sludinājumu par manu īpašuma Rīga,Prūšu 43 pārdošanu bez manas piekrišanas un vienošanas par darījuma noteikumiem ar šo īpašumu. Ļūdz Redaktoru SS.COM noņemt publikāciju. Vienlaikus informēju,ka pēc mana vairākkārtēja lūguma likumpārkāpumi netika novērsti. Ar cieņu , Jevgēnijs.

РешеноSS.COM - Krāpnieki

Krāpnieki Liku vairākas x sludinājumu par kaķēniem! Tika norādītas visas potes vecāku čipi bet sludinajumus dzēs āra. Murgs kautkads. Slēdziet to nolādēto mājaslapu!

SS.COM - Krāpšana

Krāpšana Pēc tam, kad mani apčakarēja ap trīs gadus atpakaļ, nobloķējot pieeju profilam un noņemot no mana ss. Konta naudu, neko nepaskaidrojot, nebrīdinot/neatbildot uz jautājumiem/vēstuli, pamēģināju tagad iesniegt sludinājumu, un izrādās, ka nekas nemainās - jo naudu ap 16 eiro saņema, bet pakalpojumu - sludinājumu ievietošanu ss.com portālā - nesniedz. Un tapāt, ka iepriekšējā reizē, atbilde uz jautājumu tā arī nesekoja. Silti lūdzu visiem pāriet uz citiem sludinājumu portāliem, jo citādāk ta...

SS.COM - Slikts serviss

Slikts serviss Pēc katra sludinājuma publicēšanas sāk zvanīt telefon krāpnieki. Šķiet, ka ss.com klienšu bāze tiek regulāri izpārdota. Man nav par ko sūdzēties, krāpnieki mani nemaldināja, man vienkārši vis tas apnika. Pirmās trīs reizes rakstīju paziņojumus policijai, tad man tas apnika. Es ceru, ka uzņēmums veiks pasākumus, lai aizsargātu savus lietotājus. Statistika liecina, ka diezgan daudz cilvēku iekrīt šajā krāpniecībā.

SS.COM - Nevar ievietot sludinājumi

Nevar ievietot sludinājumi Ss e pastu pieņem tikai - [slēpt]@inbox.com nevis inbox.lv formātā. Domāju visiem inbox beidzas ar lv beigās un līdz ar to tev nenāk sludinājuma apstiprinājums e pastā un nevari ievietot sludinājumu. Salabojiet.

SS.COM - Krāpšana, bloķēts profils ar naudu

Krāpšana, bloķēts profils ar naudu Labdien, Gribēju šodien publicēt sludinājumu uz auto tirgošanu, bet beigas izmeta kā uzmanību! Jūsu sludinājums nevar būt iesniegts kādu no sekojošiem iemeslu dēļ: pārbaudiet sludinājuma tekstu - sludinājuma tekstā nedrīkst būt e-pasta adreses, telefona numuri, www lapu saites vai arī tas satur citus aizliegtus vārdus, simbolus. Bet teksta nebija ne mājas lapas, ne numura un nekas cits arī nebija izmantots. Ka es varu sazināties ar ss.com administrāciju un risināt šo problēmu?

SS.COM - Krāpšana

Krāpšana SS ir nožēlojams portāls! Kad to jau visi to sapratīs un IZBEIGS barot šos krāpniekus, kuri peln miljonus katru gadu ne par ko! Šie nožēlojami krāpnieki parkāp tiesības, dzēš sludinājumus par kurām samaksātā liela nauda. Dzeš tikai tādēļ ka vieņim kaut kāds vārds nepatīk, vai esi minējis viņu konkurentus tekstā. NOŽELOJAMS kantoris. Ļoti ceru nav palicis ilgi šim baloganam

SS.COM - Krāpšana

Krāpšana Ss.com pirms kāda laika ielika tīmeklī informāciju, ka 1. Aprīlī sludinājumu izvietošana ir bez maksas. Mēģinot izveidot sludinājumu abas izvēles, parastā vai bold ir norādīta kā bezmaksas. Kad izveidoju sludinājumu, saņemu ziņu ka sludinājums jāapstiprina epastā izmantojot saiti. Kad mēģinu apstiprināt sludinājumu, man uzrāda ka tas tomēr būs maksas. Citam ģimenes loceklim savu sludinājumu izdevās izvietot bez maksas. Tas jau ir pirmais moments, kad es jūtos apkrāpts. Piedāvā apmaksāt...

SS.COM - Ss.lv krāpnieki un zagļi

Ss.lv krāpnieki un zagļi Ss.lv vai ss.com krāpnieki un zagļi. Laikam aizmirsuši, kad pirms pāris gadiem šo portālu uz laiku slēdza. Arī tagad viņu visatļautībai robežu nav. Manus sludinājumus (bērnu rati, ritenis, žogs) bez paskaidrojumiem izdzēsa, bloķēja pieeju ss.lv kontam. Protams, naudu arī savāca sev. Izveidoju vēlreiz kontu, arī tas pēc divām dienām tika bloķēts. Sazināties ar viņiem bezjēdzīgi, atbildes nav. Kā vispār var atļaut šādam kantorim strādāt bez kontaktiem un telefona? Esmu pārliecināta, ka ļoti daudz...

SS.COM - Noteikti iesaku

Noteikti iesaku SS.com ir izcilga vieta kur esmu atradis daudz ko noderīgu! Šeit ne tikai ir plašs darba piedāvājumu klāsts bet arī iespēja pārskatīt un piedalīties darba tirgū. Turklāt esmu veicis vairākas pirkumu darījumus iegādājoties gan lietas gan tehniku un vienmēr esmu atradis labas cenas un kvalitatīvus produktus. SS.com piedāvā arī daudz nekustamā īpašuma opcijas - dzīvokļi un mājas kas palīdz atrast piemērotu dzīvesvietu. Kopumā šī platforma ir "vienā vietā" risinājums visām vajadzībām darbs iepirkšanās nekustamais īpašums un pat dzīvnieku iegāde. Noteikti iesaku!

www.ss.com - krāpšana

krāpšana Mani nobloķē jau trešo reizi (katram bija izveidots savs account), nevaru ievietot sludinājumu! Nu vienkarši murgs, nekad neesmu pārkāpusi nevienu likumu ss.com! Samaksāta nauda netiek atgriezta, nācies zaudēt 10 eiro, kuri bija ielikti ss makā. Uz sūdzību neatbild, uz vēstulēm neatbild, kādu likumu esmu pārkāpusi - nesaka! Besī ārā vnk.

SS.COM - Slikts serviss, bojājums, krāpšana

Slikts serviss, bojājums, krāpšana Nevaru reģistrēt savu tālruni ss.lv, jo rada kad kāds jau lieto to, kad cenšos to atgriezt, jāsūtas sms uz noteiktu numuru pa kuru skaita nost naudu, esmu jau pazaudējis riktīgu summu un man nekāds tel nr netika atgūts, vel par to lai ieliktu sludinājumu prasa veselus 4 euro, tāda sajuta kad nauda krīt no debesīm.

SS.COM - Krāpšana

Krāpšana Pēc ievietotā sludinājuma, uz e-pastu atnāca šāds: informējam, ka iesniegtajā sludinājumā ir pārkāpti sludinājumu servisa lietošanas noteikumi: 5.1 lietotājs neievēro likumdošanas prasības, vispārpieņemtās uzvedības un ētikas normas. Sludinājumā nav aizpildīti obligāti aizpildāmie lauki, vai norādītā informācija ir nepareiza vai ir kļūdaina. Viss tika pārbaudīts, viss ir korekti aizpildīts. Uz saziņu atbildēja ļoti ātri un ar izdomātu citu jau pavisam iemeslu. Izskatās pēc dubultotas vai...

SS.COM - Nepatiesa Cena

Nepatiesa Cena Sveiki. Cena neatbilst sludinājumam. Ir izlikti daudzi sludinājumu ar citiem numuriem. Sludinājuma Cena ir 250 - 260 eiro. Kad szvani cenu operators Saka 290. Https://www.ss.com/msg/lv/production-work/firewood/granules/bfgcej.Html sieviete neatbild kāpēc viņiem nav korekta informācija. Negrib runāt, atbild ka tādai cenai ir jābūt. Pasi izliek par 250 eiro, pa telefonu runa 290

SS.COM - Nav nopublicēts

Nav nopublicēts Samaksāju, bet sludinājums nav nopublicēts! Un man nav saprotams, kāpē ir nepieciešamība rakstīt kaut kādas 350 rakstu zīmes ja es varu savu pretenziju paskaidrot īsi un konkrēti ar galveno domas izklāstu!? ! Kam tad īsti ir domāts šis nesakarīgais portāls? !? Pie tam par manu naudu? !?

SS.COM - Slikts serviss

Slikts serviss Servisi sliktākā līmenī kā jebkur citur! Nevaru ielikt, bet viens darba meklēšanas sludinājums, ne par velti, ne par velti, no jebkuras Ip adreses raksta, ka pārkāpis noteikumu, tomēr pieņem konta papildināšanu bez jebkādas problēmas, cenu zīmes sludinājumam ir vieta! Visur Eiropā šādi pakalpojumi ir bezmaksas, un tikai mums ir maksa, un viņi joprojām plēš naudu, bet jūs nevarat ievietot sludinājumu.

SS.COM - Krāpnieki, ļoti slikts serviss

Krāpnieki, ļoti slikts serviss Sveiki. Ss lv nobloķēja kontu, es centos komunicēt ar ss.lv administrāciju. Bet atbildes nekādas. Pēctam uzrakstiju sūdzību tagad nobloķēja ss.lv lapu lai nevaru ieiet. Viņiem klients vispār nav svarīgs.. Nobloķē lai nav jaatbild. No darba datora iet ss.lv bet mājās vairs neiet un no telefonu ar neiet. Gaidīšu no ss.com kautkādu atbildi par viņu cūcību.

Ss.lv - Krāpnieki

Krāpnieki Rakstīju jau par ss.lv kad sludinājumu izdzēsa un nepublicēja, komunikācija galīgi slikta. Tagad vairs pat neatbild uz epastiem, bet pat izdzēsa profilu ss.lv portālā.. Tā viņi risina problēmas.. Bija aktīvi sludinājumi, un nauda uzskaitīta uz kontu, jo diezgan bieži izmantoju ss.lv ar kādām tiesībām dzēsa kontu? Neiesaku izmantot šo portālu.. Ir tak daudz citi portāli kur ievietot sludinājumus.. Laikam jāuzraksta beztabu.. Lai uztaisa sižetu par ss.lv

SS.COM - Krāpšana

Krāpšana Vairākkārt esmu izmantojis portāla ss.com pakalpojumus un vienmēr tā pati problēma... Mēģinot apmaksāt sludinājuma ievietošanu cenšos samaksāt no sava Ss konta, kurā uzrādās 4 + eiro un nekad to neļauj izdarīt (sludinājuma Cena 1.30. Pieprasa papildināt kontu vismaz par 1 eiro. Teorētiski nebūtu grūti to izdarīt, bet kontā atkal būs ap 4 eiro uzkrājums kuru izmantot neļaus. Tai pat laikā Ss sistemātiski sūta atgādinājumus par to ka kontā ir neizmantota nauda. Es to sauktu par sīko zādzību! Protams ka ar portāla vadību sazināties nav iespējams.

Ss.lv - Krāpšana, ļoti slikts serviss. Komunikācija slikta

Krāpšana, ļoti slikts serviss. Komunikācija slikta Ievietoju sludinājumu. Sludinājumu nepublicēja, bet naudu paņēma. Izdzēsa sludinājumu jo pārkāpti noteikumi.. Izlaboju visu bet sludinājumu nevaru pievienot.. Iesaku šo blēža kantori neizmantot.. Citā bezmaksas portālā, ieliku sludinājumu kādu man vaidzēja un ar bildēm vajadzīgām.. Un varēja pieminēt cik preces grib vienā sludinājumā.. Bet ss vienā sludinājumā zem pārdod drīkst pieminēt vienu preci.. Gribi vairākas pārdot liec vairākus sludinājumus... Tā jau ss.lv sludinājuma Cenas augstas.. Neiesaku izmantot šo portālu.. Ir daudz citi un lētāki, vai bezmaksas...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы