SS.COM

Internet SIA
Адрес: Vasaras iela 7-25,
Rīga
Latvia - LV-1048
(Juridiskā adrese)
Телефон: +371 67333317
Информация: ss.lv adrese
K. Valdemāra iela 25, Rīga, LV-1010
Категория: Интернет  •  Интернет услуги
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

2%
Жалобы
407
Разрешенные
7
C ответами
0
Посмотреть статистику

SS.COM - Жалобы и отзывы

Ss.com - Krāpnieciska vietne

Krāpnieciska vietne Krāpnieciska vietne, kura manipulē ar saviem it kā "noteikumiem", bet faktiski izspiež naudu. Lauksaimniecības Zemes sludinājumu nevar pievienot, jo jānorada "iela", "māja" un "mājas nr", obligāti jāpievieno Zemes foto un virkne citu "noteikumu". Bet patiesībā vietne darbojas kā tipisks zaglu grupējums, kas izspiež naudu. Turklāt sludinājumu ievietošanas maksa it kā ir 1.99, bet papildināt var tikai par 5.00. Ārā no Latvijas kopa ar visu krāpnieku bandu! Rakstīšu sūdzību Ptac, lai slēdz par negodīgu komercpraksi un naudas izkrāpšanu.

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Zagļu kantoris. Izkrāpj naudu par sludinājumu ievietošanu, atsaucoties uz mistiskiem noteikumiem. Lauksaimniecības zemei pieprasa uzrādīt "ielu"! Cenas kosmiskas, vienkārši izkrāpj naudu. Labāk ielikt sludinājumu fb. Nekad neizmantojiet šo krāpnieku kantori.

Ss.com - Zagļu kantoris

Zagļu kantoris Iesniedzot vairākkārtēji maksas sludinājumu šajā kantori ss.lv, tiek dzēsts pēc minūtes pēc iesniegšanas, papildinot par noteikumu pārkāpšanu, kautgan noteikumos, pat blakus stāvošu nosacījumu nav, zagļu kantoris, dzīvo uz loxu rēķinā, dzes sludinājumus pēc 2min iesnieguma, ar pilnas summas iekasēšanu, bez brīdinājuma par ittka noteikumu pārkāpšanu, brīdinājums neiesaku likt šinī saita ss, lv sludinājumus, gribētos, lai sūdzības lv tālāk nodrošina pillnuizzpissanu ss.lv un šī saita vair...

Ss.lv - Jau 1.5 gadu nevaru ieiet sava konta

Jau 1.5 gadu nevaru ieiet sava konta Labdien visiem. Ir dažās lietas ko jau sen gribu pārdod un pat mēģināju to izdarīt. Izvietoju sludinājumus facebook, bet tur nevienam neko nevajag, vai ja vajag tad pa 10 kapeikam. Tāpēc gribi negribi ir jālieto portālu ss.lv jo vecāki sēž tur, nu un iegāju, bet ka jau gadu atpakaļ situācija ir tāda pati. Parols nezināms->viņi atsuta uz pastu linku, ienāc caur linku Saka ka links nav derīgs.. Ble jūs man viņu tikko atsutijat kas pa debili. Atkal ir jāsēž jāgaida kad tie gudrinieki uztaisīs, pēc gadu mēģināšu vēlreiz.

Ss.lv - Krāpšana, naudas līdzekļu zagšana

Krāpšana, naudas līdzekļu zagšana Iesniedzot vairākkārtēji maksas sludinājumu šajā kantori ss.lv, tiek dzēsts pēc minūtes pēc iesniegšanas, papildinot par noteikumu pārkāpšanu, kautgan noteikumos, pat blakus stāvošu nosacījumu nav, zagļu kantoris, dzīvo uz loxu rēķinā, dzes sludinājumus pēc 2min iesnieguma, ar pilnas summas iekasēšanu, bez brīdinājuma par ittka noteikumu pārkāpšanu, brīdinājums neiesaku likt šinī saita ss, lv sludinājumus, gribētos, lai sūdzības lv tālāk nodrošina pillnuizzpissanu ss.lv un šī saita vair...

Ss.com - Bloķēšana

Bloķēšana Es tiku aizbloķēta. Ir nepieciešams ielikt sludinājumu. Bet tagad to nav iespējams izdarīt nekādus paskaidrojumus un termiņus administrācija nesniedz. Neiet vispār uz kontaktu. Esmu vairākas reizes rakstījusi administrācijai. Bet bez rezultāta ja varat padalieties ar informāciju kā var atrisināt esošo situāciju. Esmu godīgs cilvēks un nesaprotu šādas situācijas iemeslus.

Ss.com - Slikts serviss

Slikts serviss Sveicināti! Vēlējos ievietot sludinājumu portālā ss.com, lai pārdotu istabas augu, diemžēl biju aizmirsusi paroli, tādēļ nosūtīju savu e-pastu ar lūgumu to atjaunot. Atpakaļ atnāca norāde atjaunot paroli ar telefona īsziņas starpniecību, kas ir maksas pakalpojums. Tā kā man nav iespēja izmantot šo pakalpojumu, nosūtīju administratoram vēstuli ar lūgumu iesūtīt atjaunoto paroli. Atpakaļ saņēmu iespēju ielogoties ar google.com vai fb kontu, ko arī izmantoju, taču manas cerības ievietot...

Ss.com - Slikts serviss

Slikts serviss Vietnē ss.com ir šausmīgs serviss, maz meklēšanas iespēju un pastāvīga krāpšanās par naudu. Es domāju, ka mums vajadzētu pārtraukt izmantot šo pakalpojumu. Atradu alternatīvu, bezmaksas, modernāku un ērtāku - gelios.lv. Pamēģiniet, varbūt palidzēs.

Ss.com - Nesaņēmu pakalpojumus par ko samaksāju

Nesaņēmu pakalpojumus par ko samaksāju Ievietoju atkārtoti maksas sludinājumu (5€ uz katrām 2 nedēļām), bet mana profila ir vecs telefona numurs uz kuru nevar sazināties. Un to nomainīt man neļauj ta ka jaunais jau ir reģistrēts cits profila. Ta ka es jau samaksāju par sludinājuma izvietošanu, nevēlos meklēt to jauno profilu. Kuram man nav pieejas. Un iepriekšējās reizes klienti nespēja ar mani sazināties, tādēļ teksta ierakstīju jauno numuru ar tekstu pa vidu ka to dara ari citi autori. Bet manu sludinājumu uzreiz izdzēsa. Bez...

РешеноSs.com - Krāpšana, nepamatoti rēķini

Krāpšana, nepamatoti rēķini Nesaprotama situācija. Šodien atnāca 2 nepamatoti rēķini no ss.com nelietoju ss jau gadus 8 laikam, vairs nav ne parole, ne numurs, kas tur norādīts. Vienā dienā 2 rēķini par 5 eiro katrs, par it kā ieliktiem sludinājumiem. Atkārtošos, neizmantoju to miskasti gadus 8! Par kādiem sludinājumiem tiek prasīta nauda? Vai tad ss.com var likt sludinājumus uz rēķinu? Man šķiet, ka kamēr neapmaksāsi, neko nevar izlikt. Rakstīju viņiem e-pastā, bet palasot sūdzības, vairāk kā skaidrs, ka atbildi gaidīt nav vērts. Atstāšu bildes pielikumā

Ss.com - Bērnu apkrāpa,pērkot datoram videokarti.

Bērnu apkrāpa,pērkot datoram videokarti. Mans pusaudzis par savu izlaidumā uzdāvināto naudiņu devās uz Rīgu un nopirka datoram videokarti. un,protams,tika apkrāpts par 160Eiro-negarbojas,sludinājums dzēsts,sazvanīt nevar. Muļķīga situācijā,bet negribētos uzdāvināt krāpniekam naudu. Varbūt kāds gudrāks cilvēks var palīdzēt " sadzīt pēdas" šim zaglim?,rakstīšu arī policijā iesniegumu. Daudzdzīvokļu mājas adrese-Meldru iela 26 telefona numurs: 28854398

Ss.com - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Vietnes administrators ir bērns ticis pie pults. Nerakstīšu notikumu gaitu, nav būtiski, 7 reizes atmet sludinājumu, katru reizi atrodot kādu iemeslu un ar katru atjaunojumu pieprasot mainīt sludinājuma veidu, prasot par to samaksu. Izmantojiet citus portālus, piemēram pp.lv vai hop.lv, facebook Marketplace. Netērējiet savu laiku, nelieciet sludinājumus miskastē.

Ss.com - Atklāta zagšana

Atklāta zagšana Ievietoju sludinājumu kuru uzreiz izdzēsa ārā paskaidrojot, ka ievietojot sludinājumu ir pārkāpti viņu noteikumi un sludinājums ir ielikts nepareizajā sadaļā. Sludinājumu izdzēsa, bet naudu neatgrieza. Kā to saprast? Samaksāju naudu un nesaņēmu pilnīgi nekādu pakalpojumu? . Kāpēc vienkārši tāpat ir jādāvina viņiem nauda? Pēc patērētāju aizsardzības tiesību centra noteikumiem, brīdī kad tika izdzēsts sludinājums no viņu puses darījums tika vienpusēji atcelts un vajadzēja nekavējoties atgriezt...

Ss.lv - плохой сервис

плохой сервис Не могу зайти на этот сайт причина не ясна писал в техподдержку там наверное вообще никого нет, на сайте были деньги+ бонусы довольно много было! Писал я им раз 10 точно и ни на 1 сообщение не ответили и не объяснив причину почитав на эту тему они так делают часто! Только на сколько я знаю если банят аккаунт или замораживают по их же лицензионному соглашению они об этом уведомляют! Так что будьте добры связаться со мной и дать объяснения! [slēpt]@gmail.com

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Помогают мошенникам продавать нелегально ввезённых животных из других стран. Животные продаются как породистые с родословной с поддельными документами. Никакой информации вообще о животных для проверки перед покупкой продавец не имеет. Ss.com поддерживают мошенников тем, что не предоставляют возможности продавцам и покупателям подтвердить свою личность через, например, интернет банк, Smart Id и т. П. Нет рейтинга продавцов и покупателей.

Ss.com - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki nevaru ielikt sludinājumu kas ir jāraksta ailītē zem e-pasta adreses www https. Man nav cita servisa adreses ko rakstīt un ja neraksta neko nevar nosūtīt, jo prasa cita servisa epasta adresi. Kur man to ņemt? Prasa kautkādu savu linku. Vai nevar kautkā vienkāršāk izveidot lapu, lai nav problēmu? Visa diena jāņemas, lai kautko saprastu un paskaidrojuma nav neviena, kur to dabūt.

Ss.com - Nav iespejams ievetot iesniegumu un sanems naudu atpakal

Nav iespejams ievetot iesniegumu un sanems naudu atpakal Ss.lv bloke iesieguma izvietosanu. Nauda tika parskaitita uz kontu bet izvietot iesniegumu nav iespejams. Uz kadu laiku ir blokets konts? Nav neviena kontakta ar ko var sazinaties un risinat jautajumu. Ka ari nav iespejams sanemt nauda atpakal..

РешеноSs.com - Обман на деньги, заблокировали счет без причины

Обман на деньги, заблокировали счет без причины Пользовался активно доской объявлений пол года назад, сейчас опять появилась надобность. Вспомнил про свой аккаунт на котором было около 40 евро. Зашел поставить объявление и о чудо! - Бан. Я умудрился нарушить правила сс не пользуясь им пол года, видимо во сне) . Связаться с ними не возможно само собой. Деньги получается у меня отжали. Это видимо отточеная схема - блокировать неактивные аккаунты и забирать себе деньги.

РешеноSs.com - Krāpšana

Krāpšana Iesniedzu sludinājumu. Pārdodu 6 kanalizācijas trubas, atliekas. 5eur. Cenu ja kas sarunāsim. Viņi to nodzēsa un pat neatgrieza naudu par sludinājumu. Paštiesa. Es uzskatu ka tas ir krāpšana. Naudas zādzība. Var taču apstādināt sludinājumu uzlikt uz pauzi, nevis dzēst un atkal maksāt naudu. Es uzskatu katas ir krāpšana.

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Просто жрут деньги со счета скидывая объявления и возвращая каждый раз на 0.1 центов меньше, пока клиент тратит своё время на то, чтобы поставить объявление, они аккуратно снимают по копеечке, автоматически) . Не было меня там 100 лет, и не будет больше столько же. Уродский сайт, не любят клиентов, значит скоро остануться без них. Так им и надо будет. Фу!

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы