Rīgas Namu Pārvaldnieks

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks"
Адрес: Aleksandra Čaka iela 42
Rīga
Latvia - LV-1011
(Juridiskā adrese)
Телефон: 8900
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

13%
Жалобы
246
Разрешенные
9
C ответами
155
Посмотреть статистику

Rīgas Namu Pārvaldnieks - Жалобы и отзывы

Rīgas namu pārvaldnieks - Bojājums

Bojājums RNP apsaimniekotā mājā Kurzemes pr 16-37 aizdambējies ūdens filtrs pirms ūdens saitītāja, jo kaimiņu dzīvoklī tika mainītas ūdens caurules, un, kad atjaunoja ūdens padevi,pacēlušās duļķes saskrēja arī minētā dzīvokļa ūdens filtrā.RNP dienesti atsakās problēmu atrisināt, jo tā neesot viņu.Arī dzīvokļa iemītnīki uzskatu, ka nav vainīgi, jo viņu īpašums sākas aiz ūdens skaitītāja. Šī problēma nav jau tikai minētā adresē, bet gan visā Rīgā.

Rīgas namu pārvaldnieks - Nesakopta sēta, kāpņutelpa

Nesakopta sēta, kāpņutelpa Maksimāls krāpnieku birojs. 40+ euro mēnesī par pilnīgi neko. Kad zvana nama pārvaldniekam, tad smejas sejā, ka nav viņa atbildība parūpēties par to, ka kāpņutelpas netiek tīrītas un pienākumu pildītājs ignorē saziņas mēģinājumus gadu. Un, vēl joprojām nav ne reizi snieguši atbildi kāpēc neviens tās neuzkopj un vai tas vispār notiks. Kad aizsūtu iesniegumu vai sūdzību par to, ka zāle netiek nopļauta vasarā, vai lapas šobrīd nav savāktas rudenī, vai ceļi netiek tīrīti tad Sola, ka kaut ko darīs, bet nedēļas iet un nekā.

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Slikts serviss Trīs dienas nav karstā ūdens. Paziņojumu/brīdinājumu nekādu nebija. Klientu centrs un pārvaldnieks uz zvaniem neatbild. No kaimiņiem uzzināju, ka plīsusi karstā ūdens truba kaimiņam. Kaimiņienei sanāca sazināties ar rnp pirmdien, solīja pieslēgt ūdeni pirmdien līdz 21: 00, joprojām nav ne ūdens, ne paziņojums! Adrese: Maskavas iela 321.

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss. Peļķes, dubļi

Slikts serviss. Peļķes, dubļi No Baltezera ielas (Baltezera iela 7) līdz Rīgas 63. Pamatskolai (Baltezera iela 6) veidojas milzīga peļķe, kuru nav iespējams apiet. Uz skolu ejoši skolotāji, skolēni, vecāki, un māju iedzīvotāji dodas ceļā uz mērķi pa “ezeru”. Gandrīz peldošs. Otrā virzienā no skolas (gar brīvības gatves mājām 407, 405/1, 405) arī veidojas milzīga peļķe. Kā jau šo māju pagalmos, bedres pārvēršas peļķēs-ezeriņos. To nevar apiet. Pat ja lietus nav, peļķe paliek savā vietā uz visiem laikiem. Visapkārt ir erodēta...

Rīgas namu pārvaldnieks - Rīgas Namu Pārvaldnieks bezdarbība, slikts serviss

Rīgas Namu Pārvaldnieks bezdarbība, slikts serviss Rīgas Namu pārvaldnieks iekasē tikai naudu no mājas, bet neveic pat normālu uzturēšanu un trepju telpas uzkopšanu. Saņem katru mēnesi tūkstošus, bet pilnīgi neliekas ne zinis. Tikai tad kad zvanu un sūdzos, izdara absolūto minimumu, un tad arī ne vienmēr. Vienu vārdu sakot - aplaupa, apkrāpj iedzīvotājus!

Rīgas namu pārvaldnieks - Nepilda pienākumus

Nepilda pienākumus Eizenšteina 63 visa māja jau nedēļu bez siltā ūdens. Dvieļu žāvētāji auksti. Vakar saņēmām paziņojumu ka esam pieslēgti pie apkures. Bet īstenībā esam bez apkures. Pa māju staigājām cepurēs un trīs slāņu apģērbos. Mazgājamies no tējkannas uzsildītā ūdens. Šādi mēs dzīvojām Eiropā, galvaspilsētā 21.gadsimtā.

Rīgas namu pārvaldnieks - Nekvalitatīva namu apsaimniekošana

Nekvalitatīva namu apsaimniekošana Rīgas namu pārvaldnieks 2 mēnešu garumā nav veicis ārpuskārtas avārijas remontu - jumta tecēšanu. Vai tas ir normāli, ka šāds remonts nav veikts tik ilgu laiku? Esam runājuši gan ar pārvaldnieku, gan rnp inženieri, kuri Sola, ka tūlīt būs izdarīts, bet nekas nenotiek. Pāris mēnešus atpakaļ rnp "meistari" mums pārmūrēja skursteņus par vairāk nekā 5 tūkst. Eur un gar skursteni tieši kopš augusta mums tek jumts.

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss, nevar salabot no janvāra mēnesī

Slikts serviss, nevar salabot no janvāra mēnesī Ropažu iela 93-1b, kopš janvāra mēnesī nevar salabot sienu no aras, ka rezultātā jau siena sākt sabrukt 1 bilde var redzēt ka tas bija tikai sākums un tās ir janvāri 2023. Pārstāvis no RNP atbrauca bet tā arī nekas nav izdarīts, ka rezultātā var redzēt 2 un 3 bildi kas ir uz šodienu 26.09.23 ar tādu attieksmi dzrīz visa māja sabruks, jo sienas mitrums paliek lielāks.

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Slikts serviss Jau ap pusgadu nav uzkopta kāpņu telpa Brīvības gatve 430. Sniega lāpsta no ziemas, jau pusgadu stāv. Kāpēc sētnieks nespēj novākt lāpstu?! Kāpņu telpa nav inventāru kabūzis. Trepju margas putekļos. Logi, palodzes tik netīri, ka šausmas pārņem. Nerunājot par grīdu, kur putekļu slānis jau no cara laikiem. Kāpņu telpa izskatās pēc miskastes . Bija jau rakstīta vēstule. Pārvaldnieks solīja veikt apkopi. Jau mēnesis pagāja un nekā. Maksa par apsaimniekošanu tiek iekasēta, bet pakalpojums netiek sniegts.

Rīgas namu pārvaldnieks - Kas par jauno krāpšanas veidu?

Kas par jauno krāpšanas veidu? Tas visspār ir legāli? Jauns krāpšanas veids? Man mašīnas nav. Piekļuve ir. Dzīvoju dzīvoklī, ne ar ko netraucēju. (Vāģa nav.) Reizinam uz katru iedzīvotāju. Vēlāk summu paaugstinās. Nu reāli, jauns krāpšanas veids! Ko vēl izdomāsiet tūvākājā laikā? Jau nezināt kā apkrāpt cilvēkus? Nu gālīgi kauna nav. Cerams kā ellē Jums būs ļoti karsts katls. Prosto jau zajeb... Rasas iela 2

Rīgas namu pārvaldnieks - Darbu neizpildīšana

Darbu neizpildīšana 2021 gadā bija savākti paraksti lai uzbūvētu aukstas ūdens uzskaites mezgla uzbūve. Līdz 2023 gada darbs nebija uztaisīts. Šeit failos ir darba plāni uz 2022 un uz 2023 gadu. Līdz šim momentam neko nebija izdarīts un kopējais aukstas ūdens skaitītājs mājam adresē Kandavas iela 8/8 nav uzstādīts. Cilvēkiem skaita 6 kubi par ierakstītu dzīvoklī personu un nav svarīgi tērē viņš 6 kubi vai nav. Uz jautājumu kad kopējs aukstas ūdens skaitītājs būs uzstādīts konkrētas atbildes nav.

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Slikts serviss Jau vairākus mēnešus nav uzkopta kāpņu telpa Duntes ielā 52. Līdz tam uzkopšana veikta pavirši sadzenot netīrumus kāpņu stūros. Zirnekļa tīkli nav notīrīti un trepju margas nav mazgātas gadiem. Uzkopšanas grafiks ir pazudis līdz ar apkopēju pāris mēnešus atpakaļ. Iedzīvotāji vairākkārt ir sūdzējušies un jautājuši. Maksu par apsaimniekošanu iekasējat ik mēnesi, rēķinus protat izrakstīt, tad kad sāksiet veikt savus pienākumus?

Rīgas namu pārvaldnieks - поломка

поломка Больше недели жильцы по адресу Оливу7 не могут дождаться сантехников ,вода в доме идет грязная,вонючая,Авария произошла по вине работников Rīgas namu pārvaldnieks SIA,после очистки центральной могистрали которой занималисась Rīgas udens.надо было перекрыть воду ,что не было сделано сантехниками из домоуправления,вся грязь из цетральной магистрали попала в трубы в доме и все забила,Заявки на ремонт принимают,а сантехников как нет так нет,

РешеноRīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlējos uzzināt, kur ir pazudusi mūsu mājas sētniece. Ķekavas iela 16, Rīga. Retu reizi parādās, paslauka trotuāru vai ar lapu pūtēju nopūš atkritumus pa zāliena malām un pazūt. Bet kāpņu telpa, kad to beidzot mums sāk kopt. Kāpnes netiek slaucītas, tik cik retu reizi mazgātas, bet kā var mazgāt, jā pirms tam nekko nesaslauka. Sanāk visus nesaslaucītos kritumus tikai saslapina un tas arī viss. Pielikumā bildes

T Tpt 29.05.2023
Комментарии 0

Rīgas namu pārvaldnieks - Наплевательство.

Наплевательство. 3 или 4 раза звонил в RNP оставлял заявку о чистке дождевого стока, т.к. у нас во дворе, где стоят машины уже давно забит, там собирается огромная лужа (соответственно и грязь), зимой лужа становится льдом. В плохую погоду хрен иногда проберёшься к машине, зимой не раз падал из-за заледеневшей лужи этой, сколько раз ноги мочил пытаясь пробраться к водительской двери своего авто... Каждый раз обещали передать информацию и разобраться со стоком... Я свою помощь предлагал, предлагал перед их...

Rīgas namu pārvaldnieks - Jau vairāk kā nedēļu nenovērst avārijas situācija

Jau vairāk kā nedēļu nenovērst avārijas situācija Jau vairāk kā nedēļu atpakaļ sazinājos ar RNP Avārijas dienestu un arī pēc tam ar parasto RNP informācijas tālruni, ka Motoru ielā 3 ir sarūsējis un sabiris stāvvads - šobrīd kanalizācija vienkārši stāv vaļā un to skalo iekšā pa visu vannasistabas grīdu. Turpinu zvanīt RNP bez panākumiem, jau nedēļu saņemot pretī "pieteikums ir pieņemts" un "mēs atgādināsim izpildītājiem". Pa to laiku mana vannasistaba sāk vairāk atgādināt sauso tualeti un dievs vien zin kāds bojājums jau ir izdarīt...

Rīgas namu pārvaldnieks - Krāpšana

Krāpšana Sveicināts. Mums atnāca rēķins ar summu 151,32 mans vectetis bija maxima, un gribēja samaksāt pilnu rēķinu. Es viņam iedevu 153 eiro. Kad kasieris izsita rēķinu caur kasi uz ekrana paradījās pilnīgi cita summa - 154.68 kas jums tur notiek? Ka mēs varam zināt ka maksājam par to ko lietojam, nevis jūs no galvas rakstāt summas rēķinos? Kāpēc dēl jums jastresso pensionāram? Apakša bildes.

Rīgas namu pārvaldnieks - Pārrēķins par siltumenerģiju

Pārrēķins par siltumenerģiju При проведении ремонта после аварии в ванной комнате обнаружил, что 3,5 года платил за холодную воду как за горячую. В акте замены в феврале 2019 года счетчики указаны корректно, но на сайте e-parvaldnieks были перепутаны. Общая переплата порядка 300 евро за прошлый год, 200 за предыдущие. Попросил произвести перерасчет хотя бы за последний год но получил отказ на том основании что уплаченные силтумсу деньги вернуть нельзя (интересно почему их нельзя учесть в следующих счетах силтумсу...

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Vēršos pie Jums ,lai rastu atbildi no namu pārvaldes par Kalnciema ielas 155 mājas uzturēšanas darbiem uz 2023.g.Sūtu vairākkārt e-pastus uz namu pārvaldi ,gan mūsu mājas pārvaldniekam. 2022.g. nav pilnībā veikti mājas uzturēšanas darbi ,bet summa no kopējā mājas uzkrājuma ir novilkti . Tāpat arī nav informācija par būvniecības darbiem. Ar cieņu!

Rīgas namu pārvaldnieks - Nesakopta kāpņu telpa

Nesakopta kāpņu telpa Esplanādes iela 5 nama sētniece gadiem nepilda savus tiešos pienākumus kvalitatīvi. Šī sētniece daļu teritorijas netīra. Kāpņu telpa netiek uzkopta saskaņā ar grafiku. Sētniece neveic kāpņu telpu mitro uzkopšanu, kuru pēc Rīgas domes saistošajiem noteikumiem jāveic vismaz reizi nedēļā. Mitrā tīrīšana nav veikta jau pusgadu. Sētniece pavirši Pilda savus pienākumus. Lūdzu palīdziet, mājas iedzīvotāji!.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы