Orkla confectionery & snacks

SIA „Orkla Confectionery & Snacks Latvija”
Адрес: Miera iela 22
Rīga
Latvia - LV-1001
(Juridiskā adrese)
Телефон: +371 67080301
+371 67080361
+371 80001064
Категория: Магазины / Торговля
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
9
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

Orkla confectionery & snacks - Жалобы и отзывы

Orkla confectionery & snacks - Krāpšana, novilcināšanas

Krāpšana, novilcināšanas Ļoti sliktā kompānija, sākumā it kā darbu piedāvā, pēc 3 darba dienām atsaka, pirmkārt viņi man laiku iztērēja veselu nedēļu ar to kompāniju nenotiek, vajadzētu sūdzēties, par šīs kompānijas nekaunību, ar necieņu šai it kā Laimas konfekšu izstrādājumu atvasinājumam Orkla.

Orkla confectionery & snacks - Darba vieta

Darba vieta Priekšnieki bez attieksimies un respekta. Par darba vietas un ekipējuma organizāciju vispār nerunāsim. Vienīgais labums šajā darbā-kolēģi. Kolēģi, patiešām, ir jauki, runīgi un pretimnākoši. Vafeļu ceha darbinieki ir vieni no jaukākajiem darbiniekiem kurus esmu saticis savā mūžā. Nerunājot par sievieti apsarga mājā, kura zin kā uzlabot sliktu dienu uz labu. Ja, patiešām, nav citu variantu, gribat, lai jūs nerespektē, tad šī darba vieta ir jums!

Orkla confectionery & snacks - RIMI / Sarkana Magone

RIMI / Sarkana Magone Stacijas laukums. Šodien nopirku pēc gadiem Sarkana Magone. Sagribejas. Atveru, cietas ka kiegeli, šokolade jau balta palikusi, vai ta ir pelejums vai kas. Veders sap tagad. : ( tavu maati... Perku speciāli Latvijas produktus, ar ceribu ka nav kkada ievesta radība no citurienes. Ka var uzticeties šeit kadam, ja vienmer ir kads šeit kurs tev centisies iesmeret kaut ko lai tik notorgotu vecu preci. Kauns. Rimi centrāla stacija, pārbaudiet taču produkciju. Atveriet vienu konfekti un paskatātie...

Orkla Confectionery & Snacks Latvija SIA - Iekšējā kārtība.

Iekšējā kārtība. Sveicināti tautieśi! Biju pārliecināta ka ražotne ir latviska vide bet ko jūs visi runā krieviski ja esi latvietis saprotams tev nav ilgs strādāšanas laiks vienkārši izēdis. € vergu bet strādāt vajag par pieciem krievu tante kura tur strādā 15. G skala balsī strādājam str... Stāvi kājas sēdēt nedrīkst padzerties nelauj utt bēdīga iestāde neiesaku.

Orkla confectionery & snacks - Nepieņema darba vietā

Nepieņema darba vietā Nav pieņēmuši ražošanā, it kā sakarā ar zemu augumu. Tomēr tas nevar būt galvenais iemesls, jo tur jau vairākus gadus strada mana mamma, bet mums augums ir gandrīz vienāds. Ir zināms, ka ņem uz darbu arī tos, kas ir zem 150 cm. Plus šajā gadījumā oficiāli augums netiek ņemts vērā, kad cilvēkus pieņēm darbā. Kopumā situācija izskatas divaini. Par ko nepieņēma - nav saprotams:

Selga/ cepumi “Cirks” - Nereālistiski attēloti dzīvnieki

Nereālistiski attēloti dzīvnieki Iepakojumā atrodami vismaz 10 dažādi dzīvnieki, kuri attēloti absolūti neproporcionāli. Kā bruņurupucis var būt tik pat liels kā zilonis? ! Vai lauva tādā pašā izmērā kā tas pats zilonis? Un es labāk nemaz nesākšu runāt par šo dzīvnieku tiesībām! Saskaņā ar latvijas republikas likumdošanu, dzīvnieku izmantošana cirka izrādēs ir likumiski aizliegta, līdz ar to, uzraksts “cirks” ir aplams un māca mūsu bērniem nepareizas vērtības. Es esmu par šo cepumu tūlītēju atsaukšanu un liegumu atrasties veikalu plauktos, līdz tiks novērstas šīs nepilnības!

Orkla confectionery & snacks - nežēligs darbs par smieklīgo samaksu

nežēligs darbs par smieklīgo samaksu Lai Dievs Jūs pasadga tikt šajā sūdu kantorī pie šiem žīdveidīgiem kapeikpisējiem. Tur tagad par 360€ mēnesī strādā vien bezajumtnieki un cietumnieki. Liek strādāt 240 un vairāk stundas. Tik nenormāli smags darbs, ka pensionāres tur regulâri mirst pie konvejiera. Lai ir nolādēts šis fimas saimnieks un visi viņa pēcnācēji!

Orkla confectionery & snacks - Attieksme pret stradniekiem

Attieksme pret stradniekiem Bijuša Latfood priekšniecība atlaiž no darba pēc baumām, nebrīdinot darbinieku, jauna meistare sastāda uz visiem dosjē, izklausa 1 cilvēk. viedokli, var ziņot par visu gan konfed. gan anonimitāti, atgriežas 1937 g, darba atmosfēra šausmīga un darba apstākļi arī nedod dievs,atlaiž visus vecus darbiniekus bez pamatojuma!!!

Selga -

SELGA vmeste razigrivajut 10000LS. Jesli oni s pachki navarivajutsa chistimi (vichet plati rabotnikam, zatrat na skladi-pomesenija, dostavok i prochej h.) daze 10 santim poschitajte skolko im nado prodat (v to vremja rabotat za besplatno )chtobi nakopit takoj fond. 100000 pachek (MINIMUM) a Cena 35 santim. Sami podumajte kak vas razvodit! Poslem selgu nafig! Davajte pit moloko i kushat frukti!

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы