www.sudzibas.lv Orkla confectionery & snacks nežēligs darbs par smieklīgo samaksu

Orkla confectionery & snacks - nežēligs darbs par smieklīgo samaksu

Lai Dievs Jūs pasadga tikt šajā sūdu kantorī pie šiem žīdveidīgiem kapeikpisējiem. Tur tagad par 360€ mēnesī strādā vien bezajumtnieki un cietumnieki. Liek strādāt 240 un vairāk stundas. Tik nenormāli smags darbs, ka pensionāres tur regulâri mirst pie konvejiera. Lai ir nolādēts šis fimas saimnieks un visi viņa pēcnācēji!

Комментарии (5)

Работяга 17.11.2017

Tas meslu kantoris parnema pieredzi no laimas un staburadzes.. un kad ies stradat tad teiks ka vinj ilgus gadus ta strads par 300 erikiem.. lai viniem tas kakla stav!

C critical thinker 17.11.2017

viņi tās pensionāres kaut kur Daugavā izmet? un neviens nemeklē, neinteresējas?

P Pretenzija Pretenzija 18.11.2017

Nakaņecto IR VISMAZ VIENS KĀRTĪGS BINGO! Sen šajās darba vietās, cehos , tā saucamoajos " Latviski, nelatviskajos" bija kārtīga kontrole jāuztaisa, bez brīdināšanas!

P Pretenzija Pretenzija 18.11.2017

ŽURNĀLISTI ARĪ ZILAIDUŠIES, TIKAI "RĪVĒJAS" GAR VALSTS VĪRIEM UN TO NAUDĀM, bet par letiņu darba vietām , mazāk antireklāmas taisa, kur tiešām vajadzētu atklāt tā "kreptīgi! "

T TeaMachine^^ 29.06.2018

Я туда слала CV ещё очень давно, но мне оттуда даже не позвонили. :D Потом объявление удалили, а потом через пару недель оно появилось снова. Они скорее всего делают типа конкурс, заранее зная , что возьмут сына подруги, а потом благополучно удаляют объявления. Либо другой вариант - hr собирают базу данных cv, чтобы было, что показать на работе, мол мы ищем кадры. И так постоянно

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы