LV RU

Octas.lv

RD AB SIA
www.octas.lv
Адрес: Austrumu iela 14
Ogre
Ogres nov.
Latvia - LV-5001
(Faktiskā adrese)
Телефон: +371 26666886
Категория: Бизнес / Финансы  •  Страхование
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
3
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

Octas.lv - Жалобы и отзывы

Octas.lv - Spama regulāra sūtīšana

Spama regulāra sūtīšana OCTAS.lv regulāri sūta uz manu mobilo telefonu spamu pār mani nekad nepiederošiem automobiliem ar brīdinājumiem, ka tiem izbeidzas OCTA. Zvāni uz firmu ar sudzībam nekādu rezultātu nesasnedza. Nekādas iespējas atrakstīties no spama nav.

Octas.lv - lena stradasana

lena stradasana Labdien! velejos pateikt, lai nesasienaties ar octas.lv ja polisi pasutat pa pastu-nevar ierakstitu vestuli atsutit vesalas tris nedelas-ieprieksejo gadu tas pats

Octas.lv - Nepareizi noradītas octas cenas

Nepareizi noradītas octas cenas Pirms pirkt octu, izmantojot e-pakalpojumu caur www.octas.lv, pārbaudiet katru piedāvājumu tiešā apdrošināšanas kompānijas saitā, jo salidzinājumam piedāvātas cenas un kā rezultātā "visizdevīga cena Jūsu automašīnai" nav aktuālas un nav ņemti vērā kompānijas atlaides, ākcijas. Tāda pati salidzinājuma analīze citos saitos arī var būt nekorekta, bet tomēr daudz precīzāka.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы