LV RU
www.sudzibas.lv Octas.lv Nepareizi noradītas octas cenas

Octas.lv - Nepareizi noradītas octas cenas

Pirms pirkt octu, izmantojot e-pakalpojumu caur www.octas.lv, pārbaudiet katru piedāvājumu tiešā apdrošināšanas kompānijas saitā, jo salidzinājumam piedāvātas cenas un kā rezultātā "visizdevīga cena Jūsu automašīnai" nav aktuālas un nav ņemti vērā kompānijas atlaides, ākcijas. Tāda pati salidzinājuma analīze citos saitos arī var būt nekorekta, bet tomēr daudz precīzāka.

I

Ещё Octas.lv жалобы

Комментарии (8)

E EasyNote 18.02.2011

Stulbākā sūdzība sudzibas.lv vēsturē!!! Pamatojuma nekāda!

E Esesesseseseseses 19.02.2011

Easynote, laikam esi octas.lv fans! :D :D :D

č Čoms 19.02.2011

Mērot krokodilu no astes līdz galvai un no galvas līdz astei, izmēri atšķīrās.Tas pats princips attiecināms arī uz OCTA.

H Hmm 27.02.2011

Es tikko iegādājos apdrošināšanu caur šo saitu, kur man lētākais variants priekš manis bija Balva apdrošināšana un tikko apskatījos šīs apdrošināšanas mājas lapā, kur man tas būtu izmaksājis lētāk. Tā kā autorei ir taisnība.

F fakts 14.07.2011

visiem ir japelna!!! Octa.lv nepastav par brivu!

M Makšķernieks 05.12.2019
Spama regulāra nosūtīšana

OCTAS.lv regulāri sūta uz manu mobilo telefonu spamu pār mani nekad nepiederošiem automobiliem ar brīdinājumiem, ka tiem izbeidzas OCTA. Zvāni uz firmu ar sudzībam nekādu rezultātu nesasnedza. Nekādas iespējas atrakstīties no spama nav.

S Sudzibas.lv Admin 11.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

O Ozolnieks 24.09.2020

Tāpat kā pirms veikalā pirkt akcijas preci, paskaties vai blakus nav lētāk un vai termiņš nav iztecējis.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы