Melnā lapa

SIA Melnā lapa
Адрес: Baltā iela 1b, 111.kab,
Rīga
Latvia - LV-1055
(Faktiskā adrese)
Телефон: +371 25629879
Время работы: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
закрыто
закрыто
Категория: Бизнес / Финансы  •  Лизинг и Кредит
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

31%
Жалобы
4
Разрешенные
1
C ответами
1
Посмотреть статистику

Melnā lapa - Жалобы и отзывы

Melnā Lapa SIA - Krāpšana

Krāpšana Kāpēc jūs no manis pieprasāt atmaksāt jau sen samaksāto parādu 17 eiro soho!? Daudzas reizes biju jums sūtījis vēstulēs inboxa ar maksājuma apstiprinājumu! Kāpēc jūs man mēneša laikā nevarat atbildēt uz manām vēstulēm! Tā ir krāpniecība no jūsu puses. Nekavējoties gaidu no jums atbildi manā e-pastā! Arsens Aleksanders.

Melnā Lapa SIA - Krāpnieki

Krāpnieki Jau 8 gadus terorizē invalīdu pensionāru par itkā esošu parādu par parāa piedziņas pakalpojumu. Sola iesūdzēt tiesā, uzsākt kriminālprocesu. Zvana vēlos vakaros, brīvdienās un svētku dienās. Pieprasot dokumentus par Ko tiek pieprasīta samaksa-nespēj uzrādīt! Itkā laikums nenomaksāts sia izzi rēķins, kurš pēc līguma darbības izbeigšanās netika saņemts. Tiklīdz uzzināja par parādu tas nekavējotoies tika apmaksāts pilnā apmērā. PTA aicina ierakstīt sarunu un tad vērsties pie viņiem.

N NO 04.01.2021
Комментарии 3

РешеноMelnā Lapa SIA - Krāpšana

Krāpšana Biju iestājusies, darba sākas apmācības biju pirmā diena uz 4h stundām , un nākamajā diena arī atnācu uz 4h stundām , trešā diena bija pilna 8h , pēc tam saslimu biju uzrakstījusi priekšniecei , tā ka negribēju lai firma maksa par manīm slimības lapu , jo sapratu kas tas nav godīgi , neatvēru to! (Bija problēmas ar muguru un kāju , mēnesi nosēdēju mājas ) pec mēneša , uzrakstīju priekšniecei vai vajag rakstīt atlūgumu , jo logiski ja mani atlaistu man atnāktu uz konta nauda pa nostrādātajam 16...

Sia Melnā Lapa - Прислали счёт melnā lapa

Прислали счёт melnā lapa Был у меня когда подключен интернет в компании Neolain, не давно уехал с иманты в пурвциемс. Тут на днях прислали счёт из фирмы Melna lapa, что я не оплатил интернет в Neolain. Вот тебе на, за день до отъёзда я оплатил последний счёт, позвонил в Neolain, мне сказали чтобы разбирался с melna lapa. Тут они мне через день сами позвонили и начали втирать про последствия, про суд и так далее. Названивают каждые два дня, ну я думаю хрен с ними, пусть звонят пока не надоест.Ну я про это дело забыл...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы