McDonald's

Premier Restaurants Latvia SIA
Адрес: Duntes iela 6
Rīga
Latvia - LV-1013
(Juridiskā adrese)
Телефон: +371 67242319
Факс: +371 67242317
Время работы: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
закрыто
закрыто
Категория: Отдых / Развлечения  •  Кафе, бары
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

10%
Жалобы
176
Разрешенные
1
C ответами
72
Посмотреть статистику

McDonald's - Жалобы и отзывы

McDonald's - Nepilns pasūtījums

Nepilns pasūtījums Pasūtījums tika saņemts bez kartupeļiem frī, kuri tika pasūtīti, diemžēl nebija laika apskatīt pasūtījumu uz vietas, kā tika darīts līdz šim. Notiek jau ne pirmo reizi, pasūtījums nav pilns. Slikts serviss, diemžēl. Būtu jāpārbauda ko liec pasūtījumā un par ko aizmirsti.

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu totāli šokēta un neapmierināta! Iebraucu Mcdonalda Rīgā Krasta iela 101, pasūtījumu it kā pieņēma, beigas izrādījās, ka pasūtījums nav pieņemts. Tad manai mašīnai piestājis priekšā divi cilvēki, kuri bez Rindas pasūtīja ēdienu. Kad bij jāveic samaksa man, izrādījās, ka pasūtījums nav pieņemts. Es nogaidīju 43 minūtes, lai saņemtu vienu komplektu un 6 nagetus! Kaut kāds absurds. Izvēlējos Mcdonalds ēstuvi, jo skaitās ātras apkalpošanas.

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Tika pasūtīti Happy Meal noteiktas grāmatas, iedeva ne tās. Tika veikts pasūtījs, taču pēc tam daļa no pasūtījuma tika atcelta. Kā arī pienācām pie kases, lai noskaidrotu kas un kā, mums pateica, ka mēs paši esam vainīgi, pagriezās un aizgāja prom. Bērni palika neēduši. Kā arī pasūtijums tika izdarīts nekvalitatīvi un daudz kas ir auksts.

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Neesmu apmierināts ar servisu, slikts serviss akropoles mcdonaldā. Darbinieks/ki kuri pakoja sūtījumu nemāk lasīt un skaitīt! Pasūtīju caur kuponu vidējo komplektu bigmac ar 4 nagetiem, gaidīju 20 minūtes pasūtījumu, ēst gribējās nereāli un ko es redzēju maisā? Nebija vidējo kartupeļu un 4 nagetu vietā bija 3. Biju steidzies un uzticējos darbiniekiem, nākošreiz visu pārbaudīšu visu uz vietas, lai neapmāna vēlreiz!

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Paņemot divus čīzburgerus nav jāgaida pus stinda! Ja samainītu nedaudz vadītāju kompitenci mazos pasūtojumus varētu šaut daidz ātrāk ārā. Pasūtijumu ņemšana pēc kārtas ir pilnīgs amatieru bizness. 27002207 ja vēlaties sazināties un uzzināt kā.

McDonald's - Netīrība

Netīrība Kāpēc apmeklētājiem jāsēž pie netīra galda? Zem galda pietrūkst tikai tarakāni! Jājiet pašiem un jālūdz lai atnāk un izpilda savu darbu! Kamēr gaidījām, jau paši iztīrījām galdiņu un paēdam! Jau ne pirmo reizi tieši alfas McDonald’s ir tāda netīrība!

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Imanta ir vissliktākais Mc Donalds Rīga! Personāls nekompetenti, vadība neiespringst! Vadoties pēc reklāmas, kas acu augstumā priekšā izlikta, pasūtīju burgeri, uz reklāmas rakstīts - dienas piedāvājums, pērc vienu otru dāvinām! Es saņēmu vienu un izrādās man bija jāpiesaka ka vēlos otru! Kāpēc man neprasīja? Kāpēc pie reklāmas nav pielikt info, ka tev pasūtot jāpiekomentē ka vēlies otru? Kāpēc maldina? Šis man jau otrais gadījums šajā Imantas mc. Iesaku iet ar labi pārdomātu tekstu!

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Juglas mcdonald's (pie circlek) - ārkārtīgi pavirši strādā, jau kārtējo (uzsveru - kārtējo:) reizi saņemot pasūtījumu izrādās, ka kaut kas trūkst (konkrēti vakar - 4 eur nošmaukti, iepriekšējo reizi arī apmēram tik pat) . Kāpēc netiek pārbaudīts pasūtījums saņemot? Jo viss tiek darīts lielā steigā - brēc, lai pabrauc mašīnu aiz dzeltenās līnijas, tur vietas nav - jau cita stāv priekšā, beidzot tā aizbrauc, nobraucu malā, nākošā aiz manis arī tiek ievirzīta uz gaidīšanu, mēģina iestampātie...

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju ēdienu, saņemot savu pasūtījumu man trūka puse no tā. Lai ietu prasīt kas par lietu dabūju vēl gaidīt Rindā kas bija apm. 15min, neiedoto ēdienu iedeva, taču neatvainojās, pārējais ēdiens jau bija auksts viņu kļūdas dēļ. Kā kompensāciju neiedeva ne kādu burgeri klāt ne arī atmaksāja savu kļūdu. Ja man ir jācieš viņu neuzmanības dēļ es gribētu saņemt vismaz papildus ēdienu vai lai atmaksā pusi no maniem izdevumiem. Par ko es maksāju naudu?

McDonald's - Krāpšana

Krāpšana Labdien, Mcdonald’s Vienības gatvē autokasē iegādājāmies dažus komplektus, citā starpā komplektu ar chiken nuggets priekš bērniem. Autokasē saņēmām paketi, protams, uz vietas to neatvērām. Kad atbraucām mājās, konstatējām, ka chiken nuggets nav ielikti. Šeit pat nav tik naudas jautājums, cik tas, ka komplekts bija paredzēts bērnam, līdz ar ko bijām spiesti bērnam skaidrot, kāpēc viņam trūkst tas, ko viņš ir pasūtījis. A kad visi jau sēž pie galda, protams, neviens atpakaļ nebrauks. Tāpat...

McDonald's - Забыли положить салат

Забыли положить салат Mcdonalds в иманте не положили заказанный салат «цезарь». Заказ был сделан через аппликацию Bolt Food. В самой аппликации, возможность оставить информацию о том, что не правильный заказ - отключена (пишешь, и сообщения не отображаются) . Позвонив в макчик в иманте, сотрудник предложил только два варианта, - попросить болт вернуть деньги, или забрать салат в другой день. Вот вопрос, на что мне ваш салат завтра, если в стране локдаун, и после 8 из дома выйти нет возможности, и салат должен был...

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Labvakar. Šodien pasūtījām Mc Donald's. Samaksājām 30 €. Bet ļoti esam apbēdājusies, ēdiens tika piegādāts auksts, bērni lika mikrovilkrasni sildīt. Burgeri sausi a par nagetiem vispār nevar izvēlēties pareizus vārdus garšoja pēc īstas gumijas. Paldies jums par sabojātu ģimenes vakaru.

McDonald's - Krāpšana

Krāpšana Īsi sakot, pasūtīju sev dubulto bigtasty komplektu, tajā vietā iedeva parasto bigtasty, līdzi ņemu vēl 2 mērces, tās gan man neielika vispār, aizbraucu prom uz mājām un tad tikai esmu to pamanijis. Ļoti bēdīgi, ka kartupeļus vajadzēja ēst sausus bez mērces un ar parasto bigtasty gan nepietika 😕

Mc Donalds - Обман

Обман Платил за покупку баковской картой покупка не прошла. Потребовал дать чек отмены, чек не дали сказали всё будет хорошо деньги банк вернёт. Деньги банк списал товар не получен. Повторно обратился к той же работнице мак дональдса вернуть деньги либо товар и снова отказ. И самое интересное эта работница посоветовала обратиться в луминор банк где у меня никода не было счета так как деньги зависли в воздухе! Раньше в этом ресторане споры разрешались за секунду в пользу клиента, теперь такой бред и...

McDonald's - Aplikācija

Aplikācija Vienmēr ir problēmas ar kuponiem Mc aplikācijā! Sūtot pie pašapkalpošanās aparāta ļoti bieži rāda, ka kupons jau ir izmantots, kaut gan kupons ir tikai tikko aktivizēts un izmantots pirmo reizi! Esmu gājusi arī pie kases, pat kasiera acu priekšā aktivizējot kuponu, man ir mēģināts ieskaidrot, ka "nē, viņš jau ir izmantots". Kā? Ja problēma būtu man vienīgajai, tad domātu, ka man aplikācija gļuko, bet diemžēl šādas problēmas ir arī citiem man pazīstamiem. Noteikti vajadzētu sakārtot to, lai...

McDonald's - Krāpšana

Krāpšana Sveiki.02.09.21 pulkstens 11.28 biju Juglas Mc. Kad maksāju ar karti, tad atteica, bet naudu no konta paņēma. Gāju skaidrotie pie pārdevējas, viņa teica, ka tas esot normāli un naudu pēc h atgriezīs manā kontā. Protams, ka pasūtīju visu vēlreiz un ar otro reizi viss izdevās. Protams, ka čeki un bankas izraksts ir. Šodien jau ir 05.09.21, bet naudu neesmu saņēmis atpakaļ. Krāpnieki viņi ir! Iesaku pārbaudīt jūsu kontus, kad norēķinieties ar bankas kartēm.

McDonald's - Krāpšana ar naudu

Krāpšana ar naudu 30.08.2021. Iebraucu Makdonalda caur auto kasi. Pasūtīju ko vēlos est. Tad piebraucot pie maksāšanas lodziņa. Pirmajā reize Alina sacīja kad maksājums nav izdevies un jāievieto karte. Bet man abas reizes noņēma naudu. Nozaga man 15€. Mēģinu sazināties ar viņiem bet nevienu nevar ne sazvanīt un neviens uz e-pastiem neatbild. Laikam būs jāsūdz tiesa. Par zādzību. Vēl ir saglabāts čeks. Un atceros sievietes vārdu pie maksāšanas termināla.

McDonald's - Nepareizs ēdiens

Nepareizs ēdiens Pasūtīju mcwrapa lielo komplektu, no kura izņēmu šādas sastāvdaļas - bekonu un abu veidu sīpolus, kā arī samaksāju un pievienoju klāt papildus mērci wrapam, taču gala rezultātā saņēmu pilnīgi pretēju Wrapu, kas nav gluži ēdams, jo mērce netika pievienota nemaz, kā redzams bildē. Pasūtījums tika veikts Vienības gatves Mcdonaldā. Diemžēl jāsaka, ka šī nav pirmā reize, kad rakstu šāda veida sūdzību un diezgan regulāri saņemu nepareizi izgatavotus wrapus, kur kaut viena no manis izmainītajām lietām...

McDonald's - Nepareizs pasūtījums

Nepareizs pasūtījums Pasūtīju ēdienu 29. Augustā, taču saņēmu nepareizas 2lietas. 1. Samaksāju par nagetiem, kurus diemžēl vispār nesaņēmu, izņemot mērci, kas nāk līdzi un 2. Abi pasūtītie wrapi bija izgatavoti nepareizi - 1. Wrapam, kas bija bez izmaiņām, nebija sīpolu, taču 2. Wraps, kur tika mainītas sastāvdaļas, piemēram, noņemts bekons, tomēr bija ar bekonu. Šī diemžēl nav pirmā reize ar wrapiem, taču lielākā problēma ir ar to, ka samaksāju par nagetiem, bet tos tā arī neieguvu. Diemžēl bilde ir tikai ar čeku: (

McDonald's - Krāpšana

Krāpšana Pasūtījām 3x 20nagetu komplektus ar kuponu un mums nejielika 2 fri kartupeļus 1 spraitu un vienu mērci un 20 nagetu vieta vienu komplektu iedeva 9 nagetus nav jau pirmā reize kad nesaņemam to ko pasūtījām, nepatīkami ir iztērēt naudu un nesaņemt to par ko samaksāji. Ja kādreiz sūtat tad pārbaudāt kārtīgi vai ir viss ielikts.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы