Lulū Pica

SIA Later LTD
Адрес: Audēju iela 8
Rīga
Latvia - LV 1050
Телефон: +371 67601306
Время работы: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
закрыто
закрыто
Категория: Отдых / Развлечения  •  Пиццерии
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

4%
Жалобы
146
Разрешенные
5
C ответами
2
Посмотреть статистику

Lulū Pica - Жалобы и отзывы

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju savu ēdienu krievu valodā, darbiniece līga ar mani nesasveicinājās, nepateica, kāda ir pasūtījuma summa un ar maksimāli “pretīgu” sejas izteiksmi. Ar šādu uzvedību pilnībā izbojāja garastāvokli, nepadomājot, ka cilvēkam varētu būt bijusi slikta diena. Šis viss notiek jau 2 dienu laikā, jo es katru dienu pusdienu starpbrīdī nāku šeit ēst.

Lulu Pica - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana Sola, kad atvedis stundas laikā, bet atved tikai pēc 2.5h (ir nakts vidus un visiem nav bezgalīgi daudz stundas darba dienas naktī ko pavadīt gaidot kurjeru) , atved nepareizu pasūtījumu. Apsola nākamajā reize bezmaksas picu, bet neatved. Kurjers kurš itka esot “zvanījis”, bet nav zvanījis, esam ļoti vīlušies: ( - morāle.

Lulu Pica - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Neiesaku pirkt picu no lulu jo dabūsiet visi skraidīt uz toleti ar caureju pluss vēl viņu piegādātāji krāpjas ar skaidro naudu. Pica tiek pievienots pārāk daudz stiprais kečups un mīkla pat nav izcepta. Ja domājat ka tā ir pati labākā pica jūs maldina jo tā ir pati pretigaka un ta vieta es labāk pērku kaut kur citur vai pat eju pirkt veikalā picu.

Lulu Pica - Piedegusi pica.

Piedegusi pica. No Lulū picērijas, Rīgā, A. Saharova ielā 3A, tika saņemtas piedegušas picas, neēdamas, rūgtas. Salami picas kastē ieklīdis draudziņš - sadedzis šampinjons. Šoks par attieksmi pret klientiem, kam tiek piegādāts tāds ēdiens. Visiem var gadīties, bet divas picas vienlaicīgi sadedzināt, tas ir jāmāk. Mums šoks, bērnam asaras, ko tādu nebijām gaidijuši! Izvērtējat pirms sūtat LULU PICU, var sagaidīt pārsteigumu.

Lulu Pica - Piegādes termins

Piegādes termins Ja kāds pasuta lulu picu un cer, ka tā tiks piegādāta 49 minūtes, ticiet, ļoti iespējams, ka tā nenotiks un tiks pateikts jebkāds arguments... Izlasiet lulu noteikumiņus! 🤣🤣🤣🤣 sviests! 49 min strādā, ja pasuta 2 piciņas. Ja gribiet uzlabot lulu apgrozījumu un pasūtīt vairāk piciņas, tad jārēķinās ar pusotru stundiņu!

Lulu Pica - Krāpšana

Krāpšana 16: 00 internetā pasūtīju un apmaksāju picas ar 49 minūšu garantiju. Pasūtījuma numurs 2123070. Rūpīgi izlasīju piegādes noteikumus, kuros nekas nebija minēts, ka dotajā momentā garantija nedarbojas. Arī nekāds brīdinošs uzraksts nebija redzams vai izlecošais logs. Piegāde notika ar aizkavēšanos, uz ko loģiski paprasīju atdot naudu, jo ir iestājies garantijas gadījums. Atbilde e-mail bija vienkārša: labdien, kad veicāt pasūtījumu augšā mājaslapai bija norādīts ka no 14: 45 bija atcelta...

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtījām un apmaksājām 3 picas ar konkrētu piegādes laiku pasākuma viesiem nākamajā dienā (24h pirms) . Brīdī, kad bija jābūt piegādātām picām zvanījām kur tad ir, operators atbildēja - ai, piedodiet tikko izņēmām no krāsns, tūlīt vedam. Pēc pusstundas un stundas vienkārši neceļ klausuli. Pēc stundas un 40min vismaz izdevās sazvanīt, jo picu tā nav! Atcēlām pasūtījumu. Pēc 2 dienām atgrieza naudu, bet - nemaz nerunājot par kompensāciju par sačakarēto pasākumu, šis kantoris pat nav pacenties atvainoties! Labi, ka picu piegāde nav problēma, jo ar šo kantori mēs vairs nesadarbosimies.

Lulu Pica - Autovadītājs

Autovadītājs Autovadītājs neadekvāts, lūdzu atstādināt no darba šoferi, kurš brauca plkstn 21 18 martā 2022 gadā ar valsts reģistrācijas numuru mg-6623, kurš pats teica, ka tumsā neredz, nesaprotu kā tādiem dod tiesības un Lulu pica darbu, kauns par Lulu picu, vai tiešām pietrūkst normālu darbinieku?

Lulu Pica - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss 07.03. Vakars, gandrīz pusnakts. Ar sievu esam ieradušies no lidostas pārguruši. Paskatāmies ka lulu strādā un izdomājam ieskandināt 8 martu. Uztaisījām pasūtījumu ap 23 un samaksājam vēl 8€ par piegādi. Pusnakti zvana vīrietis un Saka ka nevarēs mums piegādāt pasūtījumu. Nu labi ja nevarēs tad nevarēs. Pasutīsim citur kur varēs piegādāt un neatteiks. Atsakāmies no sava pasūtījuma taču ar to pārsteigumi nebeidzas. Nauda tiek atgriezta 5 darba dienu laikā! Vienkārši ko? !? !? !? Nauda tiek...

Lulū Pica Vienības gatve - Saņemta pica neatbilst norādītai

Saņemta pica neatbilst norādītai Nekad, nekad neveiciet picas pasūtījumu picērijā lulu Vienības gatvē maximā. Pasūtīju pus-pus picu - desas + kebabs. Atveda - desa+ nezin ko. Nav pirmā reize kad kvalitāte tur ir sliktā. 1. Att piedāvāta pica, 2. Att saņemta pica. Nav pievienotas visas norādītas sastāvdaļas, mērce uzlieta kā cūkām... Pica bija jāsilda krāsnī... Nav vārdu...

Lulu Pica - Обман

Обман Жадность. С начало обманули с 50% скидкой толком не объяснив что действует при самовывозе. Акция как выяснилось действует если забрать в пицерии заказ. Заказал у них еду без акции этой - так 3 часа везли еду. Надо с ними завязывать. Неодыкваты какие то. Но питцы вкусные. Ну не ночью же её теперь есть? По идее заказав питсу в 19: 30 а получив через 3 часа она уже и не нужна. Ещё и горелые привезли.

РешеноLulu Pica - Šausmīga piegāde

Šausmīga piegāde 18.12.21 pasūtīju picu 17: 15 uz laiku 19: 00 (pasūtījuma nr: 2070279) . Nesagaidot ne picu ne paziņojumu par aizkavēšanās, 19: 15 sāku zvanīt pats. Teica, ka kāvējās un būšot pēc 30 min. Pēc 40 min atkal zvanu pats - Saka, ka tuvākājās 30 min nebūšot. Atteicos no pasūtījuma. Es saprotu, ka var neiekļauties 49 minūtēs, bet neiekļauties 3 stundās (!) tā ir vienkārši cūcība! Un, acīmredzot, zinot savas problēmas, no norēķinu veidiem tagad atstāja tikai priekšapmaksu! Tagad vēl jautājums vai...

Lulu Pica - Negatavs ēdiens, slikt serviss

Negatavs ēdiens, slikt serviss Piegādātās picas mīkla bija jēla, izcepusies bija maza kartiņa pamatnē un augšpuse, bet pavīdu jēls. Zvanīju picērijai, pieklājīgi atvainojās un pēc pierādījumu foto nosūtīšanas uz epastu solīja atvest jaunu maiņā pret neizcepto. Sarunājām laiku kad piegādās picu nr2, tomēr norunātajā laikā pica nepienāca, bet gan ar 30min nokavēšanos. Tomēr labākais, ka arī otra pica tika atvesta tādi pati neizcepta uz ko atbildēja labi trešo necepsim atgriezīsim jums naudu.

Lulu Pica - Krāpšana vai neveiklībā

Krāpšana vai neveiklībā Vēlos informēt, kad jebkura lulu restorānā, neviens nemaksās jums, 800 eiro! Viņiem minimālā stundas likme ir 3 eiro stunda, no kuriem tiek noņemti nodokļi jums uz rokas paliek 2,30 varbūt 2,50 vidēji mēnesī strādā 20 manas, no rita līdz 17: 00 un pelnīsi savus 370 eiro! Vēlos ar šo sūdzību pabrīdināt visus kas ies pie viņiem stradat, maksā maz! Vadība slikta! Avans: d tikai 70 eiro, pēc likuma 50% no nopelnītas sumaks līdz 20 datumiem. Bet šie stāsta 30% āmurgalvas! Informācija jū...

Lulu Pica - Nekvalitatīvs produkts

Nekvalitatīvs produkts Pasūtīju picu internetā mājas lapā, kas aizņēma diezgan daudz laika, jo aplikācija neatbalsta plašu norēķinu klāstu un aplikācija ir neērta. Picu atveda ar kavēšanos, tomēr pretenzijas necēku lielā sniega dēļ. Tā kā pica bija vizināta pa Rīgi pildot citus pasūtījumus, tā ieradās knapi silta. Picas mīkla bija jēla un nācās picu cept vēlreiz. Diemžēl ši jau ir otrā reize pēc kārtas, kad pica ir jēla.

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju picu 22.01 Blaumaņu iela 5a ar pasūtījuma numuru - 1874995 ar saņemšanas laiku 20: 20 atbraucot uz picēriju gaidu vel 50 min gala rezultāta saņemot šo picu atverot un konstatēju ka sājā pica ir olives, gan ko nevelējos un sēnes. Beigas mana acu priekša ņem nost pavari olīves, vakars sabojāts nauda izmesta vēja.

Lulu Pica - Slikts serviss, maldināšana, ciniska attieksme

Slikts serviss, maldināšana, ciniska attieksme Veicām pasūtījumu divām lielajām picām 19.01.2021. Ap 19: 00. Pasūtījumu veicām lulu.lv, kur norēķinājāmies par pasūtījumu. Saņemšanas laiku picērija uzrādīja 21: 15. Tas mūs apmierināja. Pēc stundas zvana no picērijas un Saka, ka tik ātri mūs tomēr nevarēs apkalpot un picas varēsim saņemt 21: 45. Samierinos, esmu pakaļ 21: 45. Taču tur apkalpojošais personāls man pasaka, ka jāgaida esot vēl vismaz stunda, pasūtījums nav gatavs un pat vēl nav bijis plānots. Protams, ka atteicos no pasūtījuma...

Lulu Pica - slikts serviss

slikts serviss Nekad vairāk ! Pasūtīju picu 21:45, ar panemšanu uz vietas 22:30, aizbraucu uz turieni un man saka, lai gaida vēl 30 min ! Izskatijās, ka viņi pat nav sakuši gatavot. Ārā -9 grādi, atbraucis esmu par velti, ārā aukstumā nestāvēšu. Izskatās ka te tā ir standarta lieta tā čakarēt klientus. Mūsdienās ir iespēja caur aplikāciju pasūtīt ēdienu un redzēt precīzu laiku un atrašanās vietu kurjeram. 2021. gadā ar tādu servisu driz klientu vairs nebūs ! Drausmas.

Lulu Pica - Serviss

Serviss Uz vietas picai pieejama 1 šķēle, pasūtīt ar piegādi uz vietas nevar, ja sūta, tad 30 min jāgaida, esot jāzvana pa numuru, zvanu uz numuru, tur pasūtīt nevarot, jāiet majaslapa, jo šis numurs paredzēts dažādiem jautājumiem. Man šis serviss nav izprotams, vēlos iegadāties produktu, bet sajuta tāda, ka darīts tiek viss, lai pie tā nevarētu tikt.

Lulu Pica - Nekvalitatīva produkta piegāde

Nekvalitatīva produkta piegāde Labdien! Nolēmu pasūtīt picu ar piegādi uz māju, 02. Un 27. Jūlijā, pasūtījuma numuri 1744735 & 1759497. Picas saņēmu knapi siltas un vidū neizceptas, mikla bija jēla, pēc pirmās pieļāvu, ka gadījies negadījums, pēc otrās nu jau sapratu, ka sistēma, otro bija cepis Sandis, kā vēstīja uzraksts uz kastes. Protams, piegāde notika apm 20-25 min, nu tas ir svarīgi, laikam, galvenais ātrāk un vairāk... Lai atrisinātu doto situāciju devos uz augstākminēto picēriju klātienē, lai satiktu kādu no...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы