LV RU

Lemona Electronics

Lemona Latvija SIA
www.lemona.lv
Адрес: Krasta iela 105
Rīga
Latvia - LV-1019
(Juridiskā adrese)
Телефон: +371 67605495
+371 26577843
Факс: +371 67253500
Время работы: 8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
10:00 - 15:00
закрыто
Категория: Электроника и Техника  •  Магазины Электроники и Техники
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
5
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

Lemona Electronics - Жалобы и отзывы

Lemona Electronics - Slikts serviss

Slikts serviss Sliktākais serviss ever! Uzņēmuma mājaslapā norādīts, ka preci var saņemt dienas laikā, kaut gan nav patiesība un uzņēmums darbinieki to atzina. Atnācot izziņai par pasūtījumu saņemšanu, veikals bija ciet jau 17: 20. Kaut gan darba laiks norādīts līdz 19: 00. Kāpēc tad maldināt savus klientus?

Lemona Electronics - Klientu maldinasana. Slikts servis.Izvairisabas no atbildibas.

Klientu maldinasana. Slikts servis.Izvairisabas no atbildibas. Vajadzeja nopirkt kontakt stepselus iebtaucu veikalaa izstaaveeju garu rindu NEBIJA preces un pardeveejs aizsuutiija mani majas lai no sava datora taisu pasuutiijumu ? Ja es jau biju klaatienee ! Majas ielogojos,pasutiju-sanemt un apmaksaat veikalaa,peec 40 min atnaak rekins,ja neapmaksas atcels pasuutiijumu ? Atnaca netada lieta kaa aprakstaa !

Lemona Electronics - Ilgs gaidīšanas laiks, pārdevēju nekompetence.

Ilgs gaidīšanas laiks, pārdevēju nekompetence. Vēlējos iegādāties elementu 364, saņēmu numuriņu 222, pirms manis bija 7 klienti, staigāju pa veikalu 40 minūtes, pienāca mana rinda, pārdevējs meklēja preci 15 minūtes, neatrada un paziņoja, ka preces nav. Vērsos pie pārdevēja, kurš bija kompetentāks un varētu atrast elementu, šamais pateica, ka esot aizņemts un lai atgriežos pie pārdevēja, kurš teica, ka elementa nav. Aizgāju dusmīgs, kaut gan parasti man šis veikals radīja prieku, kaut arī rindā gaidīšanas laiks allaž ir bijis ilgs - kā latvijas pastā!

SIA Lemona Latvija - Slikts Serviss pērkot Online!

Slikts Serviss pērkot Online! Šodien apskatīju Lemona.lv sev nepieciešamo preci, televizora stiprinājumu, it, kā ir uz vietas!? Zinot, kā tas mēdz būt ī-neta veikalos, ir, bet, tikai pēc dažām dienām...! Divas stundas zvanījos uz abiem, mājas lapā norādītajiem telefoniem, lai pārliecinātos, vai prece reāli ir uz vietas, un, vai reāli uzreiz nopērkama online, un šodien saņemama! Telefonā, katru reizi atbild automātiskais atbildētājs, ka noteikti savienos, vai atzvanīs... Nesagaidīju! Aizbraucu uz bodi, vienā kasē dzīvā...

Lemona Electonics - Обман и грубость

Обман и грубость Цена, по которой магазин продает товар, в полтора раза выше той, что указана на ценнике. На просьбу исправить ценник отвечают, что у них много товара, и за всеми ценниками они уследить не могут. Через неделю цена на ценнике все еще была неверной.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы