LV RU

DEPO

SIA DEPO DIY
Адрес: Noliktavu iela 7
Dreiliņi
Stopiņu nov.
Latvia - LV-2130
(Faktiskā adrese)
Телефон: +371 67 064 100
Факс: +371 67 064 101
Время работы: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
закрыто
закрыто
Категория: Строительство  •  Магазины стройматериалов
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

2%
Жалобы
251
Разрешенные
4
C ответами
2
Посмотреть статистику

DEPO - Жалобы и отзывы

Depo - Vadības attieksme

Vadības attieksme Labdien, vēlos ziņot, ka vadība darbiniekus ne par ko neuzskata, atceļ atvaļinājumus, neadekvāti grafiki, strādā bez nekādām iesējām ko saplānot no privātās dzīves. Daži darbinieki neadekvāti haotiski histēriķi, tai pašā laika ir vecākie pārdevēji, (jautājums, kā) , nodaļas vadītāji bieži izsaka nejaukus mājienus (nepatīk, ej prom) jā tas ir labākais risinājums tādā ellē.

Depo - Veikala vadības atieksme,zem katras kritikas...

Veikala vadības atieksme,zem katras kritikas... Veikala vadība, nav piemērota šim darbam, jo veikalā ir tik daudz pārkāpumu, kas saistīti ar klientu drošību, bet, kā redzams nedz veikala vadība vēlās, ko uzlabot un sakārtot, bet veikals ir vienkārši bardakā, neviens ne par ko neatbild. Šajā veikalā ir darbiņš visām inspekcijām, ja šis uzņēmums izdara šādus pārkāpumus, tad ir jāslēdz ciet!

Depo - Piespiež izmantot neatbilstošus iepirkuma ratiņus

Piespiež izmantot neatbilstošus iepirkuma ratiņus Uzņēmums liek izmantot bojātus un netīrus/rūsainus iepirkuma ratus, kā rezultātā cilvēks saprieza pirkstu. Uzņēmums tika informēts divas ned atpakaļ. Šodien konstatējām, ka izmaiņas nav veiktas. Uz ko maiņas vadītāja atbildēja, ja mani, kas neapmierina lai es eju uz citu veikalu. Super.

Depo - Apsardze

Apsardze Daugavpils depo неадекватный охранник balashko. Муж инвалид по зрению 2группа на крик охранника одеть маску на нос пытался объяснить, что по мед показаниям трудно дышать, был инфаркт, balashko стал кричать применив ненормативную лексику. Прошу разобраться и прочитать лекцию о воспитании и этики поведения на рабочем месте. Своим поведением он наносит вред, как предприятию так и покупателям.

Depo - Sliktākais serviss

Sliktākais serviss Briesmīgākais serviss. Pārdevēja atteicās aplāpot vēlreiz, sakot, ka otrreiz ar uzņēmuma karti nedrīkst apkalpot, kaut arī pirms 2 dienām cita pārdevēja to darīja, un nekādu problēmu nebija. Nostādot mani - patērētāju neērta situācijā. Teica, lai stāvu otru rindu un eju uz info un stāvu vēlreiz rindu. (un izbraukt ar ratiem nemaz nebija iespējams līdz turienei) kad mans pacietības mērs bija pilns, teicu lai savāc manus nenopirktos produktus un lai paši krāmē kur grib, tad vēl atļāvās pateikt...

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Veikalā nevar par pirkumu samaksāt uz vietas, izraksta rēķinu, jāiet caur internetu jāmaksā, pēc tam jāgaida 30 min jāzvana lai dabūtu apstiprinājumu vai nauda saņemta, tad jābrauc uz veikalu, jāsalasa prece, tad jādodas uz kasi kur otru reizi visu pārskaita, tad, izraksta jaunas pavadzīmes, un viss aizņem ap 30 minūtēm kas ir atrodoties veikalā kad to visu var izdarīt 10 minūtēs kā tas ir citos celtniecības veikalos samaksājot ar karti uz vietas. Vadība Daugavpils veikalā ir reāli nekompetenta...

Depo / Krasta 36 - Gaidīšana

Gaidīšana Mīļie cilvēki. Krasta depo 30 min gaidām kas par cūcību. Pielikumā foto. Nevienas mašīnas. Pie ieejas nekas nau uzrakstīts ka jāgaida. ! Apsardze vispār pablendž un nenāk. Neejiet uz turienēm. Drive in!

Depo - Krāpšana, brāķis

Krāpšana, brāķis Nopirku lādētāju un bez nekādām problēmām iepriekšējie lādētāji ir strādājuši daudz reiz ilgāk, un nekas nav nolūzis, nelietoju savādāk kā iepriekš. Aiznesu apmainīt un man pēc meistara pārbaudes tika paziņots, ka lietošana ir neatbilstoša un, ka es kā klients esmu vainīgs. Esmu stipri vīlusies "amberin" ražotajā precē. Kā tad es varu šo preci nemehāniski lietot? Nepieskaroties saucamajam - konektoram?

Depo - Nepamatota aizturēšana

Nepamatota aizturēšana Šodien iepirkos Liepājā depo veikalā. Ievēroju visus epidemioloģiskos noteikumus. Iegādājos preces priekš dzīvnieku barošanas, iepirkuma rati bija pilni. Norēķinājos par pirkumu ar karti, summa bija virs 50 eiro. Kā ierasts es pirkuma čeku paņēmu, jo tā daru vienmēr. Visu preci pie kases noskenēja un pārbaudīja pārdevēja. Bet man liels pārsteigums bija pie veikala izejas, kad darbinieks pieprasīja uzrādīt čeku par pirkumiem un gaiteņa vidū bez aizsarg cimdiem pārcilāja visus manus pirkumus. E...

Depo - Viena kase, gara rinda, nevēlās strādāt

Viena kase, gara rinda, nevēlās strādāt Iebraucu nopirkt granulas, uzkrāvu 10 maisus un atstāju pie informācijas, aizgāju uz kasi maksāt, un te pamanīju ka Rindas gals ir bezcerīgā attālumā, kādi 10 cilvēki Rindā, strādā 1 kase (un vēl 2 - juridiskajām personām) . Pajautāju informācijā (kur sēdēja 2 Dāmas) - šie tipa neko nezina, pajautāju vienai garām ejošai kasierei (viņa bija atvērusi kases vietu kaut ko paņemt) , šī Saka tipa "kur gribi - tur maksā", uz jautājumu vai viņas neredz ka tikai viena kase un gara Rinda, atbildēja kaut...

Depo - Covid-19 dezinfekcija!!!

Covid-19 dezinfekcija!!! Apsargi māk tikai kontrolēt cilvēku plūsmu un koriģēt pa kurām durvīm jāiet juridiskām personām un fiziskām. Un kā tad paliek ar dezinfekciju? Ļoti regulāri iebraucu veikalā un sākumā vel redzēju ka iepirkumu ratiņi tika dezinficēti. Un tagad jau vairākas nedēļas nekas tamlīdzīgs nenotiek. Tad mēs cīnāmies ar to covidu vai ne? Vai taupām naudu uz dezinfekcijas līdzekļiem?

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Jau trešo reizi divu nedēļu laikā dodamies uz depo Lubānas ielā, lai samainītu preci pret citu. Paldies par "ideālo" attieksmi no darbinieku puses! Viens kliedz, lai paiet malā un netraucē strādāt, cita darbiniece uzkliedz, ka nevar palīdzēt, vai tiešām neredzam, ka viņa ir aizņemta, bet pie preču maiņas kases pirmo reizi preci atteicās mainīt un šoreiz uzkliedza, ka neko nejēdzam un kur mēs vispār aizgājām, kaut gan no sākuma, kad piegājām pie viņas, tad apgalvoja, ka mums jāiet veikalā...

Depo - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju priekš mēbelēm aiztaisāmos uzlīmējamus, lai mazais nevar attaisīt. Pasūtīju pēc bildes, jo pēc svītru koda nevar redzēt, kā šie aiztaisāmie patiesībā izskatās. Rezultātā pasūtīju sev vēlamo preci, bet saņēmu pavisam citu, arī aiztaisāmos, bet skrūvējamus pie mēbelēm.

Depo - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Kas tie par izgājieniem depo veikalos karantīnas laikā? Kurš tik neapdomātas muļķības ir izdomājis? Sāksim ar to, ka tiek šķirotas privātpersonas no juridiskām? Nekad un nekur citur ar ko tādu nav bijusi saskarsme. Priekš kam? Ar ko mēs atšķiramies? Zem ādas visi cilvēki ir absolūti vienādi, ne nauda, ne slava, ne uzņēmums tev zelta kaulus negarantē. Turpinām ar ratiem un labirintu, ko darbinieki tur ir Skaisti sataisījuši. Atkal jautājums, priekš kam? Obligāti jāņem rati, okey, ar šo vē var...

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Nelaipna darbinieka attieksme. Apkalpojošais personāls ļoti neatsaucīgs. Pie kases personāls šokēti jautāja, kur prece dabūta. Kad norādīju, ka vēlos preci noformēt uz juridisku personu, nelaipnā balsī tika norādīts, ka jādodas uz citu kasi, kur juridiskas personas apkalpo. Lai turpmāk nerastos šāda veida pārpratumi, lūgums turpmāk veikalā norādīt ar kādu zīmi vai izkārtni, ka konkrētajā kasē apkalpo tikai juridiskās personas vai privātpersonas! Tas arī nekavēs laiku citiem veikala apmeklētājiem.

Depo - Neatgriežas naudu un preci no septembra prece uz ekspertīzes

Neatgriežas naudu un preci no septembra prece uz ekspertīzes Labdien 07.09.2020 nopirku kafijas automātu mamai uz dzimšanas dienu 10 datuma viņa salūza pēc vienas reizes lietošanas 19.09.2020 aiznesām uz depo veikalu un joprojām viņu labo, staigāju katru nedēļu tur un Saka ka vēl nav salabots, naudu neatgriež ko darīt šajā situācija pēdējo reizi teica ka būs gatavs pēc jaunajā gada! Kur jāsūdzas lai šo situāciju atrisina? !

Depo - Apsargi

Apsargi Ļoti bieži es apmeklēju šo veikalu. Protams, es visu saprotu, ka ārkārtas situāciju dēļ jaunie noteikumi netiek ielaisti veikalā bez ķerras, ka pat tad, ja jums ir nepieciešams nopirkt kādu sīkumu. Sargi varēja mierīgi visu izskaidrot, nevis kliegt un izturēties rupji! Vakar no apsardzes ar brillēm sajutu alkohola smaku! Un vispār ir šaubas, vai viņiem ir sertifikāti un vai viņi var strādāt bez sertifikātiem? ! Kur jūs varat sūdzēties par vadīšanu?

Depo - Apsardze

Apsardze Очень часто являюсь посетительницей этого магазина. Я конечно всё понимаю что из за чрезвычайной ситуации что новые правила что в магазин без тачки не пускают что даже если купить нужно какую то мелочь. Охрана могла бы спокойно всё объяснить, а не орать и грубо вести себя! Вчера чувствовала запах алкоголя от охранника в очках! И вообще есть сомнения если у них сертификаты и могут ли они работать без сертификатов? ! Куда можно пожаловаться чтобы их провели?

Depo - Nemaina preci, slikts serviss

Nemaina preci, slikts serviss Labdien, es iegāgājos bērnam austiņas kopā ar mikrofonu pa 18,99 eiro, ko man ieteica pārdevējs un es viņam jautāju vai varēšu pieslēgt pie portatīvā datora atbilde bija jā! Atbraucot māja es nevarēju pieslēgt vēlējos samainīt pret citu preci, bet veikala pārdevējs mani sūtīja preci pārbaudīt pie dīlera vai darbojas vai nē! Jo preces nemaina.

Depo - Apsardze

Apsardze Krasta depo ļoti ne adikvāti apsargi un konkrēti Normunds Murmanis, dialogu vest nemāk tikai pielieto spēku, saplēsa jaku un izstūma ārā no veikala kopā ar kompanjonu tikai dēļ tā ka nepaņēmu ratus pie dažu skrūvju pirkuma. Gandrīz jau notiek tas pats kas ar apsargiem krivijā, lieli priekšnieki.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы