LV RU

Bino.lv

Extra Credit SIA
www.bino.lv
Адрес: Mūkusalas iela 41, 4.st.
Rīga
Latvia - LV-1004
(Biroja adrese)
Телефон: 80205030
Информация: Juridiskā adrese:
Graudu iela 68,
Rīga, LV-1058
Время работы: 7:00 - 23:00
7:00 - 23:00
7:00 - 23:00
7:00 - 23:00
7:00 - 23:00
7:00 - 23:00
7:00 - 23:00
Категория: Бизнес / Финансы  •  Лизинг и Кредит

Рейтинг Надежности

8%
Жалобы
13
Разрешенные
1
C ответами
0
Посмотреть статистику

Bino.lv - Жалобы и отзывы

Bino.lv - Visneizdevīgākais aizdevējs

Visneizdevīgākais aizdevējs Nekādā gadījumā neizvēlieties šo aizdevēju, procenti aug nemanot un par lielākas summas piešķiršanu tiek novilkta paliela naudas summa, par ko netiec informēts. Atmaksas grafiku izveidot nav iespējams, visu laiku ir kaut kādi pagarinājumi jāveic, kas vispār nav izdevīgi un netiec vaļā no viņiem un pēctam pats nožēlo, ka izvēlējies viņus.

Bino.lv - Работают одни у****

Работают одни у**** Компания г****. Дают кредит все любезные до тошноты, но если один месяц неуспели оплатить, здесь и понеслась. Взял 600€ продливал месяца 4. Попросил составить график по 30€ в месяц, так как есть и другие кр., отказали. Нет якобы несогласны. Но и понеслись проценты .говарили что передадут другой фирме. Стеми хоть можно догавариться, но не с Бино.

Bino.lv - Medlenij perevod

Medlenij perevod Ja beru u vas kredit na mesjac i ctobi polucitj denjgi srazu ja pereplacivaju 45euro. Znacit zelaju polucitj summu srazu, a ne v tecenije odnovo dnja. U menja odin vihodnoj i ozidanije deneg mnje naruwajet vsje moji plani. Dlja cevo ja togda placju takuju summu dlja bistrova perevoda. Kakojta moweniceskij polucjajetca servis.

РешеноBino.lv - krāpšana

krāpšana Tagad bino.lv ir kautkāda ārzemju banka, un maksājums iet vienu vai divas darba dienas, ja samaksā piektdienā pēcpusdienā esi droš ka tiks apreiķināti soda procenti jo tad maksājums ies 4 vai 5 dienas un viņiem vienalga uz to ka izmaksāji piektdienā. Jauks veids kā uzvārities!

Bino.lv - Плохой сервис

Плохой сервис В первый раз у меня были проблемы с этой компанией, когда у меня было всё оплачено во время и без задержек, пришло письмо на мой адрес с тем, что у меня задолженность. Оказалось, что это была у них ошибка в системе и эта ошибка повторялась аж 3 раза. Сейчас же полная путанность в моём профиле по цифрам. Консультант-оператор неточен, плохие пояснения. Проценты бешеные. Больше услугами этой компании пользоваться не желаю и другим не советую. П. С. Некорректно преподносят информацию в цифрах. Путаницы. Часто плохой сервис со стороны операторов, ошибки в системах.

Bino.lv - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Aizņēmos 300€ , lai pabarotu savu ģimeni uz MĒNESI, jo diemžēl biju zaudējusi darbu, attiecīgi, ar vīru dzīvojām uz vienas algas...pagāja mēnesis, kompānija piedāvā pa 20€ pagarināt aizdevumu...nu nosūtīju 20€...tikko iestājos darbā...varu sākt veikt atmaksu, bet ne pilnā apmērā...iepriekš sms norādīja 280€...domāju - vo ,nākammēness atmaksā iesniegšu 40€, lai parāda summa samazinās...pienāk augusts...atnāk sms - parāda atmaksas summa - 320€! Tātad tos 20€ pagarināšanai pielika pie nākošā...

Bino.lv - Maldināšana

Maldināšana No bino.lv aizņemos jau kādu laiku un mani nepatikami pārsteidza šī samaksa par "ātro pārskaitījumu". Manā gadījumā nebija iespēja nomainīt un saņemt naudu 14dienu laikā. Apstiprinot uzrādās ,ka nauda tiks pārskaitīta 10min laikā bet izrādījas ka viņiem vairs nav sadarbības ar Swedbanku! un būs jāgaid vēl kādas dienas! Izskatas ka kompanijai ir pārāk daudz klientu, un viņi grib izvairities no daļas. Būs jāmēklē kāda cita kreditorganozacija.

Bino.lv - Krāpšana

Krāpšana Pieteicos kredītam bino.lv, kad aizpildīju pieteikumu 500 eur apmērā, kredīta kalkulatora uzrādīja summu, kas būs jāatdod, kas mani apmierināja, kad pieteikums tika apstiprināts, man uzrādījās, ka nauda tiks ieskaitīta manā kontā 14 dienu laikā, ja vēlos to saņemt uzreiz, tad man būs jāmaksā vēl 45 eur klāt komisijai. Protams pieteikumu anulēju, jo manā uztverē tā ir tīrākā krāpniecība.

Bino.lv - Krāpšana,slikts serviss

Krāpšana,slikts serviss Взяла кредит у bino.lv, продлевала. Позвонили из их компании и предложили переделать на график, согласилась. Вносила оплату вовремя, никогда ничего не задерживала. Когда мне понадобился потребительский кредит в другой компании, мне отказали. Я стала выяснять, почему отказ, долгов у меня нет, все оплачено. Несколько дней я не могла узнать причину, в кредитреформе долгов никаких не видят. В итоге я узнала, что у меня числиться долг с бино. Лв, что я им просрочила оплату на 72 дня (на тот момент...

Bino.lv - Maldināšana

Maldināšana Izradījas, ka akcijas ietvaros, kurā jaunajiem klientiem dodas iespēja ņemt aizdevumu 6 mēnešus pa velti ivēro arī laiku, cikos tika paņemts pirmais aizdevums. Bet katru reizi kad aizdevums tika atdots, atnāk e-pasts, kur tiek atgādināts datums, līdz kuram pastav iespēja atkal paņemt aizdevumu bezmaksas, bet laiks netiek uzrādīts un nekādas norādes, ka laiks tiek ievērots arī nav. Un sanāca tā, ka pēdējā dienā, kad man bija iespēja paņemt aizdevumu bezmaksas, spriežot pēc e-pastā atsūtīta...

Bino.lv - Maldināsana.

Maldināsana. Reklāma par bezprocentu aizdevumu 6 mēnešu garumā tāds reklāmas triks vien ir! Kad vairāki aizņēmumi (manā gadījumā trīs) laicīgi atdoti, nākamais aizdevums netiek piešķirts, pamatojoties uz iekšējo uzņēmuma politiku :). Skaidrs - nav izdevīgi darboties bez peļņas, bet vajadzēja rēķināties, ka būs arī klienti, kuri nekavēs atdošanas termiņu.

Extra Credit - BINO.lv - Attieksme

Attieksme Sveiki! Kādu laiku atpakaļ ņemu šaij kantori kredītu spēju atmaksat ņēmu atkal līdz bridim ka man sakas finansiālas grūtības vēlējos ar viniem sarunat ka 2x pa 20 eiro varu atmaksat lai sastāda atmaksas grafiku bet ne kladzina ka papagaili ka viņi to nevar izdarit lai pagarina summu, bet saku viniem ka man nav iespējas to izdarit pagarināt jo kāda jēga to darit ja man pēc mēness ne pēc treis mēnešiem un tā talāk nebūs naudas. Taka vēlos teikt ka neiesaku ar šo uzņēmumu ko iesākt tas ka vel viņi nemaz nepārbauda kredīta vēsturi tev tu tik saraksti pieteikumos ko velies viņi tev iedos.

Extra Credit - BINO.lv - Bezkaunīga un barbariska attieksme, vienošanās nepildīšana

Bezkaunīga un barbariska attieksme, vienošanās nepildīšana Kādu laiku atpakaļ aizņēmos BINO.LV kredītu un iepriekš visu laiku godprātīgi pagarināju lai ar laiku spētu atdot. Viss sagriezās kājām gaisā, kad zaudēju darbu. Uzņēmums pēc viena kavējuma dienas sāka brutāļi terorizēt, lai gan saku ka man ir naudas grūtības un lai rod iespēju man maksāt pa mēnešiem. Ok vienojāmies ka līdz katra mēneša 15 datumam veikšu maksājumu 40.00 EUR apmērā, tad procenti apstāsies un dzēsīsies, taču jutu, ka nākošajā mēnesī būs vēl sliktāk, tādēļ lūdzu viņiem atstāt...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы